• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 186

15847365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wola / Parking / Jasne i przestronne 26910550 15847365 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli przy ulicy Radziwie. W budynku dostępny garaż podziemny! Na powierzchnię składają się:- Salon ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
50 m2
2011
15887721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791808 15887721 Nowoczesny świeżo wykończony apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku Chronos z całodobową recepcją- w samym centrum biznesowej Warszawy.Został zaprojektowany przez architekta i wykończony w minimalistycznym, nowoczesnym stylu z wykorzystanie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (129 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15502420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19977780 15502420 Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe.Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence.Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki Fabryki Norblina.Podział powierzchni:pokój 29 m2;pokój 12 m2WC,B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15887140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27778950 15887140 Co powiesz na poranki ze światłem wschodzącego słońca i widokiem na panoramę Warszawy – bez hałasu ulicy wielkiego miasta a jednak w świetnej lokalizacji w stolicy?Ten apartament przy ul. Okopowej 56 to rzadkie połączenie: centralna lokalizacja i abs...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
57.8 m2
2008
15882583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje, Hala Mirowska , Rondo Onz | 15 piętro 27671366 15882583 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od RONDA ONZ oraz 500m od HALI MIROWSKIEJ. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięknym widokiem z okna.Budynek z całodobową ochroną.W skład mieszkania w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (104 zł/m2)

2
1
27 m2
1972
15886671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27764030 15886671 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3.Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2. Usytuowane na 5 piętrze bloku z 2013r. Budynek posiada 6 pięter i jest w nowoczesnym sty...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (83 zł/m2)

2
-
44.8 m2
2013
15872836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro | 1. najem | Po generalnym remoncie 27502477 15872836 2 pokoje 37 m² Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Norwida 3 (Wola ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15857803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27133629 15857803 Do wynajęcia, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 mkw., z widokiem na teren zielony, położone w doskonałej lokalizacji – bardzo blisko stacji metro Płocka na warszawskiej Woli. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w budynku z wind...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15876397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27536746 15876397 Do wynajęcia 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie, w eleganckim i strzeżonym budynku. Mieszkanie składa się z salonu i otwartej kuchni, sypialni z balkonem, łazienki i przedpokoju. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: piekarnik, płyta elektryczna, okap, zmy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2009
15845255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26858652 15845255 Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany w latach 50tych. Trzecie piętro w trzy piętrowym budynku bez windy. Mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (74 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1950
15845254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26858651 15845254 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w dwunastopiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Powierzchnia około 30m2. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, ciemnej kuchni, łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (89 zł/m2)

2
1
29.72 m2
1970
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964