• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 186

14558363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2863943 14558363 Mieszkanie dwupokojowe - pokój dzienny 23m2 z wyjściem na balkon ok. 8m2 (zachód), sypialnia 18m2 (wschód), kuchnia oddzielna, widna (wschód), umeblowana i wyposażona (jest lodówka, brak zmywarki), łazienka 5m2 z wanną i pralką oraz oddzielne wc 1,5...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
60 m2
1998
15712961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24431570 15712961 Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane w stylu nowoczesnym, w wysoki standardzie wykończenia, podłoga - parkie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (63 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15751607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25144443 15751607 Opiekun ofertyHubert Sadowskitel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (129 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15751561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25143916 15751561 Opiekun ofertyIzabela Więcektel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
36 m2
2025
15197369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12340986 15197369 2 pokoje osobna kuchnia 44 m² Wola, ul. Korczaka Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane przy ul. Korczaka 3 (Wola), w spokojnej i zielonej okolicy. Opis mieszkania: Mieszk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (66 zł/m2)

2
-
44 m2
1963
15835439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CITY LIFE NA WOLI/ apartament/garaż 27311606 15835439 Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać.Standard Nowej Warszawy: Budynek przy ul. Goleszowskiej to synonim bezpieczeństwa. Całodobowa ochrona, moni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (90 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15887557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27785467 15887557 Luksusowy, klimatyzowany apartament 38 m² na wynajem w Bliska Wola Tower jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze środkowej wieży i oferuje piękny widok na centrum miasta. Wysoki standard wykończ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (111 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15820650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26592236 15820650 Apartament w doskonałej lokalizacji- osiedle Stacja Wola zrealizowane przez ECHO Investment. To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu. W niedalekim sąsiedztwie Stacji Wola znajdują się liczne tereny zielone w tym. m.in. Skwer ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (81 zł/m2)

4
2
86 m2
2022
15885988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27745220 15885988 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia przytulna kawalerka położona w sercu miasta o powierzchni 27m2, na warszawskim Muranowie na pograniczu z dzielnicą Śródmieście. Spokojna cicha, zielona z kameralną atmosferę i prestiżową lokal...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (85 zł/m2)

1
-
27 m2
1976
15885821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok., 83m² | Ogródek | Garaż | Wola 27742966 15885821 Pod wynajem eleganckie mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Wola, ul. Jana KazimierzaZapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 82,70 m2, położonego w sercu dynamicznie rozwijających się Odolan na Woli. To idealna propozy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (83 zł/m2)

3
1
82 m2
2009
15790654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25973412 15790654 ------------ for English check below ------------Nieruchomość usytuowana w centrum Warszawy przy ul. Jana Pawła II i al. Solidarności (ul. Ogrodowa).Po generalnym remoncie włącznie z istalacją elektryczną i wodo-kanalizacyjną.Wszystko jest nowe i wyk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (97 zł/m2)

2
1
44.5 m2
-
15558442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w sercu miasta z pełną infrastrukturą. 21234356 15558442 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu siłownia i basenem. Doskonała lokalizacja, blisko centrum.Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:• Salonu z aneksem kuchennym• Sypialni• Drugiej sypialnigabinetu• Łazienka • PrzedpokójMieszkanie w bardzo dob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 350 PLN (89 zł/m2)

3
1
71 m2
2004