• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 185

15877174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562568 15877174 OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ - APARTAMENT DOSTĘPNY OD 7 MAJA Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61.Opcjonalnie do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (114 zł/m2)

2
1
44 m2
2020
15822289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591435 15822289 KLUCZE DO LOKALU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ TEL. 601 401 401 Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61.Apartament o powierzchni ok. 46 m2 wykończony w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (120 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
14226390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2539595 14226390 Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i balkonem przy ul Górczewska nr 17Działdowska.Lokal rozkładowy, przestronny, wysokość 3mb, odświeżony, gotowy do wynajęcia.Układ jest następujący: pokój ok.17 z wyjściem na balkon, z rozkła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
55.69 m2
1934
15889830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862452 15889830 Nowoczesny, klimatyzowany dwupokojowy apartament położony na 16. piętrze prestiżowej inwestycji Resi4Rent przy ul. Krochmalnej 61, tuż obok Browary Warszawskie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.Dużym atutem jest widok na panoramę Warszawy.Rozkład: p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (122 zł/m2)

2
1
45 m2
2020
15889831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862453 15889831 Nowy, klimatyzowany i doskonale doświetlony apartament 2-pokojowy położony na 16. piętrze nowoczesnej inwestycji Resi4Rent przy ul. Krochmalnej 61, tuż obok Browary Warszawskie.Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (126 zł/m2)

2
1
47 m2
2020
15869946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27412073 15869946 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na Bliskiej Woli, w cichej i spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o pow.42 mkw, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
1
42 m2
2020
15871588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27471051 15871588 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m², położone w świetnej lokalizacji przy ulicy Okopowej 18, (obok Ronda Kercelak, 5 min tj. 2 przyst...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (85 zł/m2)

3
1
46 m2
1967
15885782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27740853 15885782 OFERTA NAJMU MIESZKANIA – WOLA, UL. OGRODOWA 65Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal dostępny od 1 czerwca 2026 roku.Mieszkanie zostało ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

2
1
35 m2
1936
15703834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
19 Dzielnica, Kolejowa, Metro Rondo Daszyńskiego 24254076 15703834 Na wynajem 2 pokojowy apartament położony na 2 piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład największego otwartego osiedla w centrum Warszawy - 19. Dzielnicy. Apartament wykończony w eleganckim, ponadczasowym stylu. Doskonałe położenie na Bliskie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (98 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15889140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27845738 15889140 Mieszkanie typu studio o powierzchni 28 m² znajduje się na 1. piętrze zadbanego budynku. Mimo lokalizacji w samym centrum miasta lokal jest wyjątkowo cichy — okna wychodzą na zamknięte, zielone patio.Układ mieszkania:• jasny pokój z aneksem kuchennym...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 PLN (91 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15876701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27548368 15876701 Polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 z garażem. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną. W salonie w zabudowie dwie szafy, regał z pólkami. Duży stółw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (48 zł/m2)

3
-
80 m2
2000
14558363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2863943 14558363 Mieszkanie dwupokojowe - pokój dzienny 23m2 z wyjściem na balkon ok. 8m2 (zachód), sypialnia 18m2 (wschód), kuchnia oddzielna, widna (wschód), umeblowana i wyposażona (jest lodówka, brak zmywarki), łazienka 5m2 z wanną i pralką oraz oddzielne wc 1,5...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
60 m2
1998