• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 185

15884014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27692057 15884014 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Na podłodze w pokojach drewno, w pozostałych pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969
15790774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25977805 15790774 Do wynajęcia jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m², po świeżym malowaniu, położone na 2. piętrze budynku z windą. Lokal jest cichy – budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy.Układ i wyposażenie:=> Salon: nowa rozkładana sofa, stół ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1968
15848158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26934932 15848158 Mieszkanie 40 m² w Warszawie, dzielnica Wola, w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Budynek jest monitorowany i chroniony, do dyspozycji mieszkańców zadbane patio.Mieszkanie składa się z :- salonu z aneksem kuchennym - sypialni oddzielonej ścianą-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2013
15848167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26934934 15848167 Luksusowe 3- pokojowe przestronne mieszkanie przy ul. Burakowskiej .Mieszkanie jest w pełni umeblowane z najwyższej jakości materiałów , składające się z :- kuchni, - dużego salonu z balkonem,- łazienki, - pomieszczenia gospodarczego, - pokoju biurow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (100 zł/m2)

3
1
70 m2
2015
15849548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973509 15849548 Do wynajęcia - 2-pokoje 0% prowizji Wola ul. Okopowa Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo dogodnym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu CH Arka...

Warszawa (Wola), Okopowa

2 300 PLN (70 zł/m2)

2
1
33 m2
1966
15890498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878604 15890498 Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka.Na 41,2 mkw. składają się:salon z otwartą kuchnią (ok. 21 mkw. + 6,5 mkw.)sypialnia (ok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2016
15890382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876193 15890382 Sienna 93: Twój prywatny azyl w sercu biznesowego Manhattanu WarszawySzukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po godzinach pozwoli Ci o wszystkim zapomnieć? To mieszkanie przy ul. Siennej 93 to rzadkie połączenie wielkomiejskiego szyku ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2000
15881732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27646747 15881732 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (61 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15611004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki apartament 3-pokojowy – ul. Krochmalna 22419830 15611004 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy.Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:• Salonu• Aneksu kuchennego• Sypialni• Drugiej sypialni ga...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 600 PLN (127 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15884768 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27711242 15884768 Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw. w biznesowym centrum Warszawy przy ul. Giełdowej 4c. Zlokalizowane na ostatnim - 7 piętrze w budynku z 2010 roku z windą. Mieszkanie jest przestronne z bardzo korzystnym rozkładem pomieszczeń, na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (71 zł/m2)

4
1
85 m2
2010
15882229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27658520 15882229 Do wynajęcia elegancka kawalerka w świetnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń: - salonsypialnia o pow. 20m z wygodnym narożnikiem, szafą i telewizorem, - kuchnia otwarta w zabudowie meblowej, sprzęt AGD i stół z krzesłami, - łazienka z prysznicem i wc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
1
37 m2
1955