• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 185

15633997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje z balkonem, parking 22907722 15633997 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 57 z windą, w budynku 2020r. przy ul. Fort Wola, Wola Ulrychów.Idealne dla singla singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3700 zł + 600 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd, internet....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (86 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
15467115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie i nowoczesne 2 pokoje, klima, garaż 19204591 15467115 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 45 z windą w budynku z 2023r. przy ul. Dzielnej, Wola, Nowolipki. Idealne dla pary lub singlasingielki. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 6000 zł + 1100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media +...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (120 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15433939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie dwa pokoje w prestiżowej lokalizacji 18441714 15433939 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Grzybowskiej, Wola Mirów.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 4100 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 5 000 zł.Wygodna lokaliza...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (117 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15797485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i 3 sypialnie, super dojazd 26147238 15797485 Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 64m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Wawrzyszewskiej, Wola Młynów.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6000 zł + 1400 zł czynsz administracyj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (94 zł/m2)

4
-
64 m2
2016
15620051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje w centrum 22597402 15620051 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 15 z windą w budynku z 2019r. przy ul. Krochmalnej, Wola Mirów.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 7600 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Wymagan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 600 PLN (127 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15719057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy! | Towarowa Towers | 6 piętro | Klima | Garaż 24559512 15719057 NOWY! TOWAROWA TOWERS 2 POKOJE GARAŻ PODZIEMNY WYSOKI STANDARD KLIMATYZACJA(English description below)APARTAMENTNowoczesny, komfortowy i bardzo elegancki apartament o powierzchni 43 m2 znajduje się na 6 piętrze w prestiżowym 29-piętrowym budynku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (114 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15891115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27887924 15891115 Wyjątkowy apartament 142 m² z panoramicznym widokiem, werandą 28 m² — przy Parku MirowskimDo wynajęcia przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 m², położone na 16. piętrze prestiżowego budynku w jednej z najlepszy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
1
142 m2
2009
15419671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
WOLA - Apartament 90m przy metrze 18126567 15419671 WOLA - Apartament MERIDIAN ul. Chłodna.LOKALIZACJA i OPISApartament o powierzchni 90 m2, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wysoki standard wykończenia. Parkiet z drewna egzotycznego, w łazience i kuchni gres, blaty z czarnego granitu, meble robione...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (76 zł/m2)

3
2
90 m2
2010
15862996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27237208 15862996 ZAREZERWOWANEdla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc nowoczesny design z funkcjonalnością, w otoczeniu miejskich ud...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15884014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27692057 15884014 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Na podłodze w pokojach drewno, w pozostałych pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15889055 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27842227 15889055 Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Okna z ekspozycją na wschód. Jest w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1969
15790774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25977805 15790774 Do wynajęcia jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m², po świeżym malowaniu, położone na 2. piętrze budynku z windą. Lokal jest cichy – budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy.Układ i wyposażenie:=> Salon: nowa rozkładana sofa, stół ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1968