• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 245

15870052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27418378 15870052 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,1 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku z windą przy ul. Górczewskiej. Idealne dla singla lub pary, którzy cenią wygodę miejskiego życia i świetną komunikację...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15764827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25455058 15764827 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośred...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15841758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26795977 15841758 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęty RTV i AGD (telewizor, l...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15726230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695420 15726230 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97,1 m2 w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Lokalizacja w centralnej części stolicy - bliska odległość zarówno Ronda "Radosława", jak i Ronda ONZ. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (48 zł/m2)

11
-
97 m2
1998
15793543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26040753 15793543 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34,67 m2 , zlokalizowana przy ulicy Skierniewickiej na Woli . Lokal jest usytuowany na 11 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku. W sąsiedztwie bloku znajdują się restauracje, sklepy spożywcze i punkty ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (88 zł/m2)

1
-
34 m2
2019
15718501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24553111 15718501 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek zlokalizowany na kameralnym i strzeżonym osiedlu. W pobliżu przystanki ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (71 zł/m2)

2
-
41 m2
2020
15858744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27154329 15858744 Do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie działalności takiej jak biuro, klinika, gabinety medyczne, sklep,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 985 PLN (71 zł/m2)

11
-
336 m2
2025
15743826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25019057 15743826 Do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym z 2001 roku. Klimatyzatory we wszystkich pomieszczeniach. Światłowód ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 050 PLN (69 zł/m2)

11
-
620 m2
2001
15726342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24697429 15726342 Do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, PKP, WKD, lotnisko Chopina, centrum handlowe Łopuszańska, baz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 945 PLN (84 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15573275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21605913 15573275 Do wynajęcia dwupoziomowy (parter 222 m2 + 1 piętro 457 m2), usługowo-biurowy lokal o pow. 679 m2 , zlokalizowany przy ul. Wał Miedzeszyński w dzielnicy Wawer. Opcja wynajmu jednego piętra i podziału na części: Parter (222 m2) Piętro 1 (45...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 286 PLN (80 zł/m2)

11
-
679 m2
2023
15700927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24205254 15700927 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok. 60 m2, usytuowany w piwnicy (poziom -1) w budynku z 1998 roku na Ursynowie przy ulicy Poleczki. Nieopodal centrum logistyczne. Lokal przeznaczony pod działalność biurową. 2 pomieszczenia. Toalety og...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 444 PLN (57 zł/m2)

11
-
60 m2
1998
15649488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23294013 15649488 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakcie remontu (najemca będzie zobowiązany zorganizować logistycznie mont...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (45 zł/m2)

3
-
88 m2
2000