• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 243

15797971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26160420 15797971 LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY - 90m2Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarcząnp; biuro , kancelaria , gabinet,, sklep internetowy itp.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze biurowca, ściany działowe do własnej ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (44 zł/m2)

3
-
90 m2
2000
15884897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki i komfortowy dom dla rodziny 27714345 15884897 Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy segment skrajny 230 m2, na działce 252 m2, Wilanów, Błonia Wilanowskie.Idealny dla rodziny. Dostępny bez mebli ruchomych.Cena: 12 500 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, nie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (54 zł/m2)

6
-
230 m2
-
15878351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27594397 15878351 To przytulne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, na osiedlu Bursztynowym przy ul. Korkowej - w dobrej lokalizacji. UKŁAD MIESZKANIA: Na poziomie pierwszym: salon (38m2) z wydzielonymi przestrzeniami do biesiadowania i wypoczynku,widna ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

4
1
84 m2
2008
15853578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27053262 15853578 Biuro 262 mkw w bardzo dobrym standardzie na Mokotowie.Moduł biurowy w układzie gabinetowym:recepcja,11 pokoi biurowych w tym salki konferencyjne od 12 do 26 mkw.2 WCkażdy pokój posiada własny klimatyzator,recepcja budynkowa.Cena najmu zawiera opłaty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 340 PLN (70 zł/m2)

11
-
262 m2
1993
15808908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26405663 15808908 Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestronność i komfort? To wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o pow. 82mkw. spełni Twoje oczekiwania! Znajdujące się w cichym i zielonym otoczeniu, z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury, dobrym i...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 950 PLN (73 zł/m2)

3
1
82 m2
2014
15794178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26063971 15794178 Powierzchnia biurowe 653 mkw w niepowtarzalnych murach zabytkowej kamienicy. Otwarta przestrzeń, kuchnia i zaplecze socjalne na powierzchni. Budynek:Plac Małachowskiego to spektakularne połączenie historycznej kamienicy z nowoczesną dobudowana czę...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 798 PLN (122 zł/m2)

11
-
653 m2
2014
15830360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż 26670408 15830360 NOWE 3 POKOJE 66 m² UL. WŁODARZEWSKA PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM IDEALNE DLA RODZINY DUŻY GARAŻ (English description below)MIESZKANIEDo wynajęcia świeżo po generalnym remoncie mieszkanie, położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Włod...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (67 zł/m2)

3
1
66 m2
2001
15886648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box 27763071 15886648 Na wynajem nowy, elegancki, 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami, garderobą oraz dwoma loggiami - zlokalizowany w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie Sady Żoliborz przy ulicy Anny German 7 na Sadach Żoliborskich!W cenie wynajmu są dwa wyg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 270 PLN (110 zł/m2)

4
2
84 m2
2025
15811318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Garaż 26433116 15811318 Do wynajęcia ciche i jasne 2-pokojowe mieszkanie 45 m² z balkonem znajdujące się na drugim piętrze przy ulicy Rakowskiej (Raków, Włochy).(English version below)MIESZKANIEDo wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m² znajd...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 430 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2015
15887607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27787870 15887607 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobiera...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 PLN (100 zł/m2)

1
-
16 m2
1960
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
135 m2
2000