• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 232

14262146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15908 14262146 wynajmę magazyn 410m2 3 piętro winda rampa wys.4m okazyjna cena 22złm2 wejscie bezpośrednio z windy o udzwigu 1000kg biura od 20m cena 35 złPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a jedynie zapr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 020 PLN (22 zł/m2)

1
-
410 m2
1980
10294963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15862 10294963 Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A,INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2 KL.A ODDANIE KWIECIEŃPlanowane przekazanie bu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (18 zł/m2)

3
-
330 m2
2000
15886183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749890 15886183 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

904 PLN (60 zł/m2)

1
-
15 m2
1965
15884007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27692046 15884007 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15752730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA 25220273 15752730 BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA Klimatyczne biuro w budynku starej fabryki na Pradze Południe obok węzła Rondo Wiatraczna Powierzchnia 57,8 m2, trzy pokoje. Parter w budynku jednopiętrowym. Teren monitorowany , łatwy dojazd, brak strefy pł...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kaleńska

3 150 PLN (55 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15162318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wolska Lokal biurowy biurowiec 11352945 15162318 BIURO WOLSKA Agencja Kowalewscy  oferuje powierzchnię biurowa- 45,47 m2. Wola ul. Wolska pomiędzy ulicami Sokołowską i Prymasa Tysiąclecia. Budynek biurowy. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym z windą. Dwa pokoje. Pomieszczeni...

Warszawa (Wola), ul. Wolska

2 620 PLN (57 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15801384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wilcza bardzo ładne małe mieszkanie 26239973 15801384 Wilcza jednopokojowe bardzo ładne małe mieszkanie Małe jednopokojowe mieszkanie z małym aneksem kuchennym w centrum Warszawy na ul. Wilczej. Mała bombonierka. Powierzchnia 19m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Bardzo ładnie wykończone i wyposażo...

Warszawa (Śródmieście), ul. Wilcza

2 650 PLN (139 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15873103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE 27512009 15873103 GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym z windą Powierzchnia 42 m. Kuchnia umeblowana i wyp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Grochowska

3 100 PLN (74 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15889577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jurajska ładne 2 pokoje meb;e 27854100 15889577 Jurajska Mokotów Mordor dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Jurajskiej Momotów blisko Mordor, . Czwarte piętro w budynku siedmiopiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 32 m. Kuchnia umeblowana i wyposażona . Pokój dzienny umeblow...

Warszawa (Mokotów), ul. Jurajska

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2022
15866236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Widok na Wisłę | Nowe 2025 | Balkon | garaż 27316403 15866236 Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamiesz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15582979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mangalia | 3 pokoje | Garaż | wysoki standard 21837785 15582979 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia.Budynek oddany do użytku w 2019 roku, dotychczas zamieszkiwany doraźnie przez dwóch kolejnych właścicieli, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2018