• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 242

15892433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898768 15892433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (45 zł/m2)

1
-
44 m2
1998
15892434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898769 15892434 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 925 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15892436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898767 15892436 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.461,38 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 476 PLN (81 zł/m2)

6
-
461 m2
2017
15853710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27054705 15853710 Układ powierzchni - otwarty open space w formie prostokąta.Siatka słupów : 4,9 m.Układ powierzchni:Otwarta powierzchnia sala sprzedażowa,pomieszczenie biurowe dla obsługi klientów,zaplecze soc. wraz z WC.Wysokość:- strop 4m,- sufit 3m,Cena najmu wr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 850 PLN (65 zł/m2)

2
-
290 m2
1993
15890610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882442 15890610 Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15867016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27333162 15867016 Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze, z wejściem na klatkę schodową bezpośrednio z bramy. Budynek ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (66 zł/m2)

4
-
106 m2
1938
15773345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25633452 15773345 Powierzchnia handlowo-usługowa 301 m² Na wynajem wyjątkowa powierzchnia 301 m² w prestiżowej lokalizacji – Plac Małachowskiego.Lokal w stanie deweloperskim, w kształcie litery „L”, podzielony na dwa po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 372 PLN (122 zł/m2)

1
-
314 m2
2014
14571595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34371 14571595 Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej.50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowekmiejsce na małe biuro.Wejście od ulicy, witryny, możliwość zainstalowania reklamy świetlnej. Na zewnątrz ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15797971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26160420 15797971 LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY - 90m2Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarcząnp; biuro , kancelaria , gabinet,, sklep internetowy itp.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze biurowca, ściany działowe do własnej ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (44 zł/m2)

3
-
90 m2
2000
15884897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki i komfortowy dom dla rodziny 27714345 15884897 Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy segment skrajny 230 m2, na działce 252 m2, Wilanów, Błonia Wilanowskie.Idealny dla rodziny. Dostępny bez mebli ruchomych.Cena: 12 500 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, nie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (54 zł/m2)

6
-
230 m2
-
15878351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27594397 15878351 To przytulne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, na osiedlu Bursztynowym przy ul. Korkowej - w dobrej lokalizacji. UKŁAD MIESZKANIA: Na poziomie pierwszym: salon (38m2) z wydzielonymi przestrzeniami do biesiadowania i wypoczynku,widna ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

4
1
84 m2
2008
15853578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27053262 15853578 Biuro 262 mkw w bardzo dobrym standardzie na Mokotowie.Moduł biurowy w układzie gabinetowym:recepcja,11 pokoi biurowych w tym salki konferencyjne od 12 do 26 mkw.2 WCkażdy pokój posiada własny klimatyzator,recepcja budynkowa.Cena najmu zawiera opłaty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 340 PLN (70 zł/m2)

11
-
262 m2
1993