• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 6 245

15521990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20432821 15521990 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 70 m2 zlokalizowany na 2 piętrze budynku (bez windy) w dzielnicy Mokotów - Sadyba. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe. Przeznaczenie: działalność biurowa lub usługowa. Klimatyzacja. Okn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 690 PLN (53 zł/m2)

11
-
70 m2
2000
14149326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3423363 14149326 Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku. W odległości 200 m przystanek autobusowy i klub fitness. Sklep spożywczy ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 271 PLN (158 zł/m2)

11
-
65 m2
1995
14365334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44830 14365334 Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną lub magazynową. Dobra lokalizacja: wjazd na trasę S8 w odległości 10 km, dojazd do centrum Warszawy - 18 km. Lokal open space 360 m2, zlokalizowany na 2 pięt...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 320 PLN (12 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15348756 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16478445 15348756 Do wynajęcia 2 moduły biurowe o łącznej pow. 263,51 m2, zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu na Bielanach. Budynek oddany w 2023 roku, wykończony w standardzie klasy A Rozkład powierzchni: Parter (128,55 m2): 6 pomieszczeń biurowych, kuchnia, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (53 zł/m2)

11
-
263 m2
2023
15093030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9653291 15093030 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 32 m2 usytuowany na 4 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne sklepy i restauracje, Pałac Kultury i Nauki, CH Złote Tarasy, metro Cen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 758 PLN (117 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15893143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27900268 15893143 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.399,98 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 486 PLN (32 zł/m2)

5
-
390 m2
1980
15884261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698473 15884261 Powierzchnia wysoka, 3,8 m od podłogi do sufitu. Duże okna gwarantują stały dostęp dużej ilości dziennego światła.Elastyczna powierzchnia, możliwa do adaptacji na studio artystyczne, designerskie biuromożliwość modyfikacji układu pomieszczeńwszystkie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 309 PLN (73 zł/m2)

11
-
210 m2
1947
15893135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27900110 15893135 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 409,81 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 113 PLN (32 zł/m2)

11
-
409 m2
1980
15893116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899984 15893116 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.36 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------B...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

3
-
36 m2
1975
15893119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899980 15893119 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 201 PLN (71 zł/m2)

2
-
31 m2
1975
15891067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27885840 15891067 Do wynajęcia: 5-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (220 zł/m2)

1
-
25 m2
2000
15890996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884298 15890996 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 42 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Ume...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 700 PLN (211 zł/m2)

6
-
169 m2
2008