• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 139

15877542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27572501 15877542 Lokal biurowy lub handlowy na I piętrze kameralnego biurowca na pograniczu Warszawy i Konstancina.Powierzchnie 212 mkw - open space + niewielkim zapleczem socjalnym.WC jak na załączonym planie lokalu.Lokal jest dobrze doświetlony, na podłodze wykładz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
220 m2
2020
15865933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
66 m² salon | taras 20 m² | 4 sypialnie 27305768 15865933 Luksusowa przestrzeń dla rodziny 66 m² salon + taras 20 m² WilanówWyjątkowo przestronne, jasne mieszkanie rodzinne w prestiżowej części Miasteczka Wilanów - z widokiem na Oś Królewską i tereny zielone.To nieruchomość, która łączy w sobie komfort do...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (72 zł/m2)

5
2
160 m2
-
15877619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27574765 15877619 Luksusowy, klimatyzowany dom w centrum Wilanowa. Parter: Przestronny salon z kominkiem, z wyjściem na taras i do ładnie zagospodarowanego ogrodu. Gabinet, Całkowicie wyposażona kuchnia z jadalnią,Spiżarnia, Toaleta, garderoba, pralnia z suszarnią.Pię...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (82 zł/m2)

5
2
255 m2
2010
13863710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 100754 13863710 NAJEM Z DOTACJĄ NA PIERWSZE 2 MIESIĄCE :Cały budynek 378 m2 wraz z działką o powierzchni 739 m2 w cenie 15 200zł netto miesięcznie. Można go też podzielić na trzy osobne mieszkania:290 m2 (Góra) 11 400 zł netto28 m2 (Przyziemie) - 1500 zł netto + 130...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 200 PLN (40 zł/m2)

10
-
378 m2
-
15877002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27560260 15877002 Wynajmę lokal, w prywatnym budynku, idealny na biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie. Do wynajęcia od 1 maja. Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą. Posiada dobre zaplecze ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
95 m2
-
15876913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27558666 15876913 Lokal 156 m² na parterze - Stary Wilanów, ul. Wiertnicza 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia nowoczesny i funkcjonalny lokal o powierzchni 156 m², zlokalizowany na parterze kameralnego budynku b...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 600 PLN (100 zł/m2)

11
-
156 m2
2013
15877162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562547 15877162 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bardzo cichej okolicy w inwestycji przy ul. Klimczaka 10. Nowoczesne osiedle z 24H monitoringiem i ochroną. Bardzo dobra lokalizacja.Lokal po generalnym remoncie w 2021 roku.W skład mieszkania wchodzi:* salon z ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2008
15847859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26923861 15847859 Do wynajęcia lokal po klinice rehabilitacyjnej. Spełnia wszelkie wymogi sanepidu oraz straży pożarnej.Dostęp do parkingu dla pacjentów, podjazd pod samo wejście, wygodne dla niepełnosprawnych.Okolica mieszkalna, dookoła wiele domów oraz budynków wiel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 740 PLN (124 zł/m2)

11
-
135 m2
1999
15847535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26917621 15847535 Do wynajęcia 2 niezależne pokoje biurowe w niezwykłym biurowcu.Biuro na 3 ostatnim piętrze z windą. Niezwykłe okna. Bardzo klimatyczna przestrzeń.pokój 27 mkw – wysoki, z drewnianymi belkami pod sufitem, bez skosów, z okrągłym oknem typu bu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 085 PLN (109 zł/m2)

11
-
65 m2
1999
15847526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26917556 15847526 Moduł biurowy składający się z trzech niezależnych pokoi.Biuro na 3 piętrze. Bardzo klimatyczne, ze skosami i oknami dachowymi. Pokoje z wejściem ze wspólnego korytarza, z dostępem do toalet i kuchni stanowiących części wspólne dla najemców z piętra....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 288 PLN (108 zł/m2)

11
-
86 m2
1999
15349307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne 3 pokoje 16503280 15349307 RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady.Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.Apartamentowiec z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.Inwesty...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 299 PLN (93 zł/m2)

3
1
57 m2
2020
15808226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26383457 15808226 Luksusowa rezydencja do wynajęcia – Wilanów Niski, ul. BiedronkiOferujemy do wynajęcia wyjątkową rezydencję o powierzchni 580 m², położoną na zadbanej działce o powierzchni 724 m², w jednej z najbardziej prestiżowych i wil...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (43 zł/m2)

7
4
580 m2
1998