• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 139

15882835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27673473 15882835 Przestronny bliźniak na wynajem w Powsinie na Osiedlu PatioZapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej połówki bliźniaka, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Patio w malowniczym Powsinie. Idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i fir...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (45 zł/m2)

6
3
336 m2
2009
15884660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27708663 15884660 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy spokojnej, kameralnej ulicy. Inwestycja z całodobową ochroną, zadbana i utrzymana w bardzo dobrym stanie. Wejście do budynku od strony estetycznego, wewnętrznego patio.Mieszkanie zostało z...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (87 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15695382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24101006 15695382 Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną powierzchnie biurowo-usługową w wolnostojącym domu. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny z ulicy Wiertniczej. Najemca do dyspozycji ma 400 m kw. przestrzeni znajdującej się na 3 k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 900 PLN (60 zł/m2)

11
-
400 m2
2001
15884259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698472 15884259 Do wynajęcia lokal o powierzchni 245 m² na 2 piętrze w dzielnicy Wilanów.Układ pomieszczeń obejmuje: 7 osobnych pokoiRecepcję przy wejściu do lokalu Zaplecze socjalne — kuchnia z jadalnią 2 osobne toaletyBiuro jasne, dużo okien &am...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 350 PLN (95 zł/m2)

11
-
245 m2
2012
15884257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698471 15884257 Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m² na 2 piętrze w dzielnicy Wilanów.Układ pomieszczeń obejmuje: 4 osobne pokojeRecepcję przy wejściu do lokalu Zaplecze socjalne — kuchnia z jadalnią Toaleta Biuro jasne, dużo okien — ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (94 zł/m2)

11
-
105 m2
2012
15839580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami i parkingiem – parter 26756137 15839580 Lokal użytkowy z witrynami - WilanówZ przyjemnością prezentujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 212 m², zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Marconich 3 w Wilanowie. Lokal posiada duże witryny, narożne położeni...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 868 PLN (89 zł/m2)

5
-
212 m2
2001
15869244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27404689 15869244 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414 m2, na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 760 PLN (72 zł/m2)

11
-
414 m2
2011
15828238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628380 15828238 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.73 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 285 PLN (45 zł/m2)

2
-
73 m2
1989
15828337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628376 15828337 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.147 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 615 PLN (45 zł/m2)

2
-
147 m2
1989
15828357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628378 15828357 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.139 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 255 PLN (45 zł/m2)

5
-
139 m2
1989
15828218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628377 15828218 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...