• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 139

15883785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675723 15883785 CISZA 2 miejsca postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,48 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na przedostatnim, 3-piętrze apartamentowca z 2019 r. NAJWIĘKSZE ATUTY?W mieszkaniu jest...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (83 zł/m2)

3
1
61.48 m2
2019
15886278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751533 15886278 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1490 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

102 810 PLN (69 zł/m2)

12
-
1490 m2
2012
15886280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751532 15886280 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlondapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 302 PLN (69 zł/m2)

12
-
758 m2
2012
15886279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751534 15886279 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1033 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 277 PLN (69 zł/m2)

12
-
1033 m2
2012
15869269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27405371 15869269 Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 97 m², położony w nowoczesnym apartamentowcu na prestiżowym warszawskim Wilanowie.Lokal wyróżnia się dużą, przeszkloną witryną na całej szerokości, która zapewnia doskonałą ekspozyc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (98 zł/m2)

3
-
97 m2
2020
15885939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27744308 15885939 DOM W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI NA STARYM WILANOWIE. Budynek w bardzo dobrym standardzie.Rozkład:- Parter:otwarta przestrzeń, kuchnia, WC ,garderoba;- Piętro: 3 pomieszczenia, 2 łazienki;- Poddasze - (wysokie) całe poddasze zagospodarowane jak penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

11
-
360 m2
2008
15885786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27740855 15885786 DOM W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI NA STARYM WILANOWIE. Nowoczesny budynek w wysokim standardzie, który spełni oczekiwania bardzo wymagającego klienta.Rozkład:- Parter: salon, jadalnia, kuchnia, WC ,garderoba,- Piętro: 3 sypialnie (garderoba) 2 łazienki - ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

5
3
360 m2
2008
15885096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27717115 15885096 Do wynajęcia komfortowy, nieumeblowany segment na strzeżonym osiedlu, na warszawskim Wilanowie.Poziom I:Przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras.Całkowicie umeblowana i wyposażona kuchnia,Toaleta,Poziom II:Cztery sypialnie, balkon,Łazienka,Poz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (63 zł/m2)

6
2
200 m2
2020
15865491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro przy osi królewskiej | Wilanów 27301946 15865491 Reprezentacyjne biuro z szyldem przy osi królewskiej - Miasteczko WilanówGotowe do pracy, w pełni umeblowane biuro dla zespołu 5-9 osób, położone w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów miasteczka wilanów - przy fontannach i parku na osi króle...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (74 zł/m2)

3
-
95 m2
2006
15885478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27732118 15885478 Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną w domu jednorodzinnym na warszawskim Wilanowie Niskim – jednej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
60 m2
1985
15884008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27692058 15884008 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 115 mkw, położony w nowoczesnym budynku na warszawskich Zawadach, w spokojnej okolicy przy ul. Bruzdowej. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.Mieszkanie oferuje komfortowy układ pomieszczeń: ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (47 zł/m2)

3
2
115 m2
2010
15884981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27715096 15884981 Do wynajęcia nowo wybudowana hala magazynowa, Wilanów, Zawady, tuż przy trasie S2.Fantastyczny, nowy magazyn, doświetlony, idealny na działalność logistyczną.Całkowita powierzchnia obiektu 2000 mkw, w podziale na pół. Z możliwością wynajęcia całości....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
1000 m2
2025