• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 139

15888064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801953 15888064 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 250 PLN (279 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15888099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801954 15888099 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
63 m2
2010
15871564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471019 15871564 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (288 zł/m2)

1
-
52 m2
2010
15886035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Z ogródkiem 3 pokoje Zawady 27746291 15886035 RS Real Estate prezentuje piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na wilanowskich Zawadach.Apartamentowiec z 2015 roku na kameralnym, zamknietym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z częścią jadalną oraz wyjściem na taras i 140 m ogr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (75 zł/m2)

3
1
95 m2
2015
15716458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24512959 15716458 3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również w chłodne dni. Apartament wykończony w wysokim standardzie z dbałością o de...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (68 zł/m2)

3
2
96 m2
2007
15887540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785152 15887540 Idealnie wykończony lokal na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i wschodnia.Lokal jest całkowicie nowy, nieużywany, idealnie wykończony, bardzo w...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 640 PLN (80 zł/m2)

11
-
183 m2
2025
15887539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785151 15887539 Lokal z 50-metrowym tarasem na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca. Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i zachodnia.Lokal jest całkowicie nowy, w stanie deweloperskim, do indywidualn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 625 PLN (75 zł/m2)

11
-
115 m2
2025
15887537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785149 15887537 Idealnie wykończony lokal na parterze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wejście z witryny wychodzącej na ulicę Wiertniczą.Lokal z wykuszem pełniącym rolę witryny i eleganckiego wejścia bezpośrednio z bramy wychodzącej na ulicę Wier...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 900 PLN (150 zł/m2)

11
-
226 m2
2025
15887536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785148 15887536 Idealnie wykończony lokal na parterze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wejście z recepcji oraz z tarasu.Wejście na posesję biurowca z bramy wychodzącej na ulicę Wiertniczą - główną ulicą przelotową Starego Wilanowa.Lokal jest całk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 650 PLN (150 zł/m2)

11
-
111 m2
2025
15840892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786142 15840892 Idealnie wykończony lokal na parterze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wejście z witryny wychodzącej na ulicę Wiertniczą.Lokal z wykuszem pełniącym rolę witryny i eleganckiego wejścia bezpośrdenio z bray wychodzącej na ulicę Wiert...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 950 PLN (130 zł/m2)

11
-
115 m2
2025
15861663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27210386 15861663 Lokal z 50-metrowym tarasem na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca. Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Przepiękne, otwierane przesuwnie okna na taras, łączące w porze letniej biuro z przestrzenią na ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (75 zł/m2)

11
-
110 m2
2025
15886549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27761843 15886549 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej,Dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ) .Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymaga...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (54 zł/m2)

5
-
350 m2
-