• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 140

15738957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24917272 15738957 LOKAL DO NAJMU, w prywatnym budynku, idealny na kreatywne Biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie.Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (45 zł/m2)

5
-
85 m2
1980
15856229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowe biuro w sercu Wilanowa 27086836 15856229 Wynajmij nowoczesne biuro serwisowane w spokojnej części WilanowaKompleks otoczony jest rozległymi terenami zielonymi i stawem, co zapewnia niepowtarzalny klimat pracy oraz relaksu. Ta oferta skierowana jest do firm ceniących wysoką jakość środowiska...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (150 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15840441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wilanów / Lokal z dużymi witrynami / 111 m2 26775078 15840441 Do wynajęcia świetnie wyeksponowany, narożny lokal na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej. Nieruchomość posiada bardzo duże narożne witryny oraz dwa niezależne wejścia.Lokal znajduje się wśród zabudowy nowoczesnych apartamentowców. Wysokość: 3.3 m.Uk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 210 PLN (110 zł/m2)

11
-
111 m2
2017
15857870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 2523 m² - WILANÓW - ul. Branickiego 27134449 15857870 Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa!Dostępne: 2523 m² netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem)Parter - 1 490 m2, Piętro 1 - 1 033 m2Wspólne - 12,22% Parking 1:84 (30 podziemnych)STANDARD:klimatyza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

195 340 PLN (69 zł/m2)

11
-
2831 m2
-
15772223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biuro na Wilanowie 25605322 15772223 Nowoczesna powierzchnia biurowa w sercu Wilanowa - gotowa do pracy! Kompleks biurowy położony w cichej i spokojnej części Wilanowa. Wokół budynków rozległe tereny zielone ze stawem, zajmujące ponad połowę całej powierzchni inwestycji.Cena przy podpis...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (188 zł/m2)

11
-
40 m2
-
15846772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26893296 15846772 Przestronne 83 m² 3 pokoje Miasteczko Wilanów 2 miejsca parkingowe balkonDo wynajęcia w pełni wyposażone, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 83 mkw., położone w prestiżowej części Warszawa – Miasteczku Wilanów, przy ul....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
1
83 m2
2006
15877237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563372 15877237 Do wynajęcia lokal w bardzo dobrym standardzie. Cztery niezależne gabinety, łazienka, toaleta, kuchnia, recepcja. Możliwe jest również zostawienie widocznego na zdjęciach wyposażenia. Dodatkowo do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (75 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15881417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27630600 15881417 Przestronny i funkcjonalny trzypokojowy apartament na ostatniej kondygnacji z dwoma tarasami.Zadbane, chronione osiedle, dużo zieleni, plac zabaw.Apartament został urządzony jako lokum dla młodej rodziny, posiada salon z widną częściowo otwartą kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (71 zł/m2)

3
1
70.48 m2
2007
15888515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27814976 15888515 Elegancki dom jednorodzinny na wynajem o powierzchni 300 mkw, położony w prestiżowej części Wilanowa, na działce o powierzchni 510 m². Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (63 zł/m2)

7
2
300 m2
2019
15887493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27784499 15887493 Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4BDo wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4B.Szczegóły nieruchomościPowierzchnia:...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 160 PLN (95 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15888089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801962 15888089 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (278 zł/m2)

1
-
18 m2
2010
15888094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801952 15888094 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
27 m2
2010