• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 138

13289483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88087 13289483 Dom 377 m.kw. na Wilanowie.Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji są w niedużej odległości pętla autobusowa oraz przystanki autobus...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (53 zł/m2)

12
-
377 m2
2005
15859461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27168080 15859461 Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z:- 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, - dwóch przestronnych sypialni, - łazienki z WC (znajduje się ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (75 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15643384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23137269 15643384 Luksusowa, nowa rezydencja. Idealna dla ludzi ceniących klasę i dobry smak.Jest to niewątpliwie perła wśród rezydencji na Starym Wilanowie!Ponadczasowa forma oraz symetryczny układ bryły nadają jej dostojeństwa i wyrafinowania, które trafią w gust na...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 000 PLN (45 zł/m2)

10
6
1100 m2
2020
15868884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27393948 15868884 Do wynajęcia doskonale widoczny lokal z witrynami na główną ulicę Miasteczka Wilanów — Aleję Rzeczypospolitej Jest niezależny kanał wentylacyjny z wyrzutem na dach. Możliwa gastronomia. Lokal przez lata był wynajmowany na salon fryzjerski ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (139 zł/m2)

3
-
64 m2
2013
14149326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3423363 14149326 Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku. W odległości 200 m przystanek autobusowy i klub fitness. Sklep spożywczy ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 271 PLN (158 zł/m2)

11
-
65 m2
1995
15829727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy z klimatyzacją i parkingiem 26640483 15829727 Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parkingZ przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zawodzie w Warszawie. Oferta bezpośrednia - bez prowizji, lokal dostępny ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (95 zł/m2)

4
-
73 m2
2012
13912684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 2220320 13912684 Nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta.Budynek może być wynajęty zarówno na biuro,ambasadę, jak również i na cele mieszkalne.Istnieje możliwośc wcześniejszego oglądania.Świetna lokalizacja, prestiżowa ulica , sąsiedztwo pa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (32 zł/m2)

6
2
360 m2
-
8509394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 9899502 8509394 Dom wolno stojący na Zawadach - Wilanów. Zbudowany bardzo nowocześnie. Osiedle zamknięte.Piwnica: garaż na 2 samochody 2 pom. gospodarcze, 2 schowki, salon z wyjściem do ogrodu, WC, łazienka z prysznicem.Parter: salon z kominkiem, jadalnia, kuchni...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (43 zł/m2)

4
2
350 m2
2004
15729081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 24756802 15729081 Na wynajem wyjątkowy dom o nowoczesnym stylu, położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanów, przy ul. Królowej Marysieńki. Nieruchomość idealna dla rodzin ceniących przestrzeń, komfort oraz doskonałą lokalizację.Parametry nieruchomośc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

7
2
450 m2
1999
14239554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 2552347 14239554 Do Wynajęcia dom bliźniak na Wilanowie - PowsinekParter: kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, łazienka z prysznicem, sypialniagabinet, pralnia z kotłownią, wyjście do ogrodu wolnostojący garaż na 2 samochodyPiętro: s...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 499 PLN (52 zł/m2)

6
3
220 m2
2010
15856721 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27104034 15856721 Kontakt telefoniczny: 504612617Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów.Bardzo wysoki standard wykończenia. Wszystkie użyte materiały są bardzo wysokiej jakości. Do dyspozycj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

7
5
450 m2
2013
14519893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 2823346 14519893 Dom wolnostojący położony w WilanowieParter: wiatrołap, garderoba, kuchnia otwarta na salon i jadalnie z kominkiem, gabinet, WC - podłoga podgrzewanaPiętro: trzy sypialnie w tym dwie z garderobami, duży pokójPoddasze: otwarta przestrzeń.W bryle bu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (53 zł/m2)

7
2
300 m2
2008