• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 233

15273581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
loggia | garderoba | parking 14418168 15273581 Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni umeblowane, po generalnym remoncie (wymieniona elektryka, położone gł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

3
1
51 m2
1986
15858687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27153419 15858687 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Saska Residential Estate Gotowe do wprowadzenia od jużZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 57 m², zlokalizowanego na prestiżowym i ce...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (74 zł/m2)

3
1
57 m2
2016
13894892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2201748 13894892 Powierzchnie biurowe w biurowcu PRYZMAT na Pradze Południe. Hall recepcyjny, centralna klimatyzacja Możliwośc dostosowania powierzchni do potrzeb Najemcy. Koszt najmu - 48 PLNm2 netto + 23 PLN - opłata eksploatacyjnam2. Opłata za sprzątanie powierzc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

365 650 PLN (71 zł/m2)

11
-
5150 m2
2003
15864714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27272139 15864714 Oferujemy do wynajmu lokal handlowy w atrakcyjnej części Gocławia.Lokalizacja to jeden z największych atutów tego lokalu.W bezpośrednim sąsiedztwie istotne węzły komunikacyjne Pragi-Południe: Wał Miedzeszyński, Abrahama, Fieldorfa Nila.Świetnie nada ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (122 zł/m2)

3
-
98 m2
2000
15872681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27499524 15872681 Polecam do wynajęcia przestronny dom, z przeznaczeniem na cele biurowe. Do dyspozycji Najemcy dwa poziomy. 6-7 pokoi w zależności od potrzeb, dwie łazienki, kuchnia, ogród, tarasy. Pomieszczenia nieumeblowane, oprócz kuchni. Możliwość parkowania kil...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (66 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15840861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786153 15840861 Do wynajęcia – samodzielny lokal użytkowy na parterze (2-poziomowy)Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny, niezależny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku, idealny pod biuro, działalność usługową, gabinet lub siedzibę firmy.Układ i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (35 zł/m2)

4
-
120 m2
1990
15846407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 26886720 15846407 Dom 330 m2 do wynajęcia na cele biurowe, biznesowe, wizerunkowe, handlowe, szkołę językową, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie.W idealnej lokalizacji Saskiej Kępy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Cicha prestiżowa okolica domów jednorodzinnych, amba...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 450 PLN (65 zł/m2)

8
1
330 m2
1960
15865483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27301896 15865483 Prestiżowa willa na cele biurowe - Serce Saskiej Kępy 240 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wolnostojącego domu o powierzchni 240 m² , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - w sta...

Warszawa (Praga-Południe), Dąbrowiecka

15 900 PLN (66 zł/m2)

7
2
240 m2
1980
15764827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25455058 15764827 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośred...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15841758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26795977 15841758 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęty RTV i AGD (telewizor, l...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15814814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
penthouse | prestiżowy | niesamowity widok 26640381 15814814 Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się na Saskiej Kępie na Pradze Południe, przy ulicy Zwycięzców. Do aparta...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

5
2
176 m2
2001
13969610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2278874 13969610 Mieszkanie po remoncie w pięknej, starej części Saskiej Kępy, nowe glazury,, sanitariaty, wysokość pomieszczeń 2,90. Dwie loggie łazienka z WC.Pokoje oddzielne, widna kuchnia,. Centralne ogrzewanie własne (piec dwufunkcyjny) Jest pralka, lodówka, zmy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (64 zł/m2)

4
1
102 m2
1960