• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 233

15740210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24949524 15740210 Na wynajem biuro 27,5 mkw na 3 piętrze w biurowcu.Możliwość wynajęcia jednego miejsca parkingowego (opłata 250 zł.)Wolne od zaraz.Budynek:Nowoczesny biurowiec kl. B+ z recepcją i ochroną. Klimatyzacja, telekomunikacja cyfrowa, dostęp do internetu. Re...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 079 PLN (77 zł/m2)

11
-
27 m2
2000
15840930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26787369 15840930 Samodzielny obiekt o pow. ok 600m2, wykończony i od lat wykorzystywany na działalność medyczną. Możliwość zmiany aranżacji i sposobu wykorzystania obiektu - warunki do negocjacji.Parter ok 100m2: 2 wejścia do obiektu, rejestracja, poczekalnia, 2 gabi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15840879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786116 15840879 Samodzielny obiekt o pow. ok 600m2, wykończony i od lat wykorzystywany na działalność medyczną. Możliwość zmiany aranżacji i sposobu wykorzystania obiektu - warunki do negocjacji.Parter ok 100m2: 2 wejścia do obiektu, rejestracja, poczekalnia, 2 gabi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15857805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133631 15857805 Poziom -1228 mkw; Parter 231 mkw; 1 piętro 257 mkw; 2 piętro 149 mkw.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Nieruchomość jest przeznaczona obecnie na cele magazynowe, lub inną działalność według potrzeb Klienta, po uzgodnieniu.Wynajem na 1 rok. Stan obiektu wymaga prac ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
865 m2
1991
15753378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25195990 15753378 Moduł biurowy – 80 m² – Praga PołudnieDo wynajęcia moduł biurowy o powierzchni 80 m² zlokalizowany na Pradze Południe. Lokal składa się z 3 oddzielnych pomieszczeń, co zapewnia komfortową i funkcjonalną przestrze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (65 zł/m2)

11
-
80 m2
2002
15841100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787812 15841100 Do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 193 m²Oferujemy na wynajem funkcjonalny i niezależny moduł biurowy o powierzchni 193 m², idealny dla firmy poszukującej komfortowej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy.Biuro s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 071 PLN (47 zł/m2)

11
-
193 m2
1995
15840966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787398 15840966 Lokal handlowy 2-poziomowy z dużymi witrynami – dodatkowo możliwość wynajęcia wiaty i magazynuDo wynajęcia przestronny lokal handlowy o łącznej powierzchni 198 m², idealny pod działalność handlową, usługową, biurową lub showroom. L...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 563 PLN (69 zł/m2)

3
-
198 m2
1995
15840848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786123 15840848 Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 130 m2, idealny dla firmy poszukującej komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy.Biuro składa się z 5 niezależnych, ustawnych pokoi, 2 łazienek oraz w pełni wydzielonej kuchni, co ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 540 PLN (58 zł/m2)

11
-
130 m2
1990
15841297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788364 15841297 Do wynajęcia moduł biurowy – 474 m²Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i w pełni klimatyzowany moduł biurowy o powierzchni 474 m², idealny dla firm poszukujących komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do pracy.Biu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 278 PLN (47 zł/m2)

11
-
474 m2
1995
15841139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26787955 15841139 Dom na wynajem pod działalność biurową – funkcjonalna przestrzeń w doskonałej lokalizacjiOferujemy do wynajęcia przestronny, wielopoziomowy dom przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako sied...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (90 zł/m2)

5
1
100 m2
1970
14976455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 5941214 14976455 Do wynajęcia dom o powierzchni 260 m stojący na działce ok. 500 m. Sześć pokoi, salon połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, dwa balkony, taras i ogród. ogród. W bryle budynku garaż oraz dwa miejsca parkingowe w obrębie działki. Dom jest podpiwniczo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (46 zł/m2)

6
-
260 m2
1995
15760200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
biuro w kamienicy w świetnej lokalizacji 25351240 15760200 Na wynajem lokal usługowy 154,9 m² - Warszawa, Grochów.Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa.Powierzchnia: 154,9 m².Piętro: 1 z 4.Czynsz najmu: 10 000 złmies.Dostępny od zaraz.OPIS NIERUCHOMOŚCIDo wynajęcia przestronny, wykończony lokal usługowy położo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (65 zł/m2)

5
-
154 m2
1930