• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 233

15814499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26619284 15814499 Warszawa - Do wynajęcia: willa na cele biurowe, pow. 476 m2 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych,poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 600 PLN (75 zł/m2)

12
-
476 m2
1938
15882076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657168 15882076 Nowoczesna przestrzeń biurowa – 150 m²Oferujemy do wynajęcia komfortowy i dobrze zaplanowany moduł biurowy o powierzchni 150 m². Lokal został przygotowany z myślą o wygodzie pracy oraz sprawnym funkcjonowaniu zespołu.W skł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 750 PLN (85 zł/m2)

11
-
150 m2
2001
15882077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657169 15882077 Powierzchnia biurowa 1439 mkw na jednym pietrze, do zaaranżowania zgodnie z planami Najemcy.Budynek:Budynek biurowy klasy B, budowa zakończona w 1996 r. Zlokalizowany na warszawskiej Pradze. 12.000 m2 powierzchni biurowej, 8 kondygnacji naziemnych, 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 651 PLN (62 zł/m2)

11
-
1439 m2
1996
15844012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26819820 15844012 Nowoczesne biuro na wynajem – funkcjonalna przestrzeń, wysoki standardSzukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy? Oferujemy na wynajem nowoczesny moduł biurowy zaprojektowany z myślą o komforcie pracy i profesjonalnym wizerunku T...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 663 PLN (69 zł/m2)

11
-
283 m2
2004
15882002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654592 15882002 Moduł biurowy na 3 piętrze, w budynku biurowo-handlowym.Do wykonania prace adaptacyjne przed oddaniem powierzchni do najmu.Do użytku najemcy aneks kuchenny.Budynek:Budynek biurowy klasy B, budowa zakończona w 1996 r. Zlokalizowany na warszawskiej Pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 049 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
1996
15881017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620658 15881017 Powierzchnia biurowa 175 mkw ma 6 piętrze, podzielona na 7 gabinetów.Aneks kuchenny i toalety dostępne na powierzchni ogólnej.Biuro dostępne od czerwcaBudynek:Nowoczesny biurowiec kl. B+ z recepcją i ochroną. Klimatyzacja, telekomunikacja cyfrowa, do...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
175 m2
2000
15857117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114023 15857117 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa podzielona na 7 gabinetów o zróżnicowanej wielkości — od 16 do 22 m².Układ pomieszczeń umożliwia wygodną pracę zarówno zespołową, jak i indywidualną.Na powierzchni znajduje się kuchnia...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
200 m2
2000
15841615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26792489 15841615 Nieruchomość na warszawskiej Saskiej Kępie w otoczeniu rezydencji i ambasad.Wyjątkowy obiekt, który doskonale nadaje się zarówno na rezydencję jak i na biuro. Willa posiada piękny ogród z oczkiem wodnym, a do budynku przynależy garaż na dwa auta oraz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
687 m2
1977
15881444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27630974 15881444 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze w ciągu wynajętych lokali w budynku apartamentowym. Duże witryny wyeksponowane na ulicę na całej długości. Wysokość ponad 3,5 m,Lokal podzielony na salę sprzedaży i część magazynową, wyposażo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (94 zł/m2)

3
-
96 m2
1999
15874941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | 48 m2 | Grochów | po remoncie 27519520 15874941 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowana na 5 piętrze na Grochowie, przy ul. Opinogórskiej.  Blisko Jeziorka Gocławskiego i Balatonu. Pełna infrastruktura miejska.3 pokoje 48 m2 5 piętro winda balkon klimatyzacja po generalnym r...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (61 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
14836680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1736747 14836680 LOKAL BIUROWY 76m2 PU, II piętro, w nowoczesnym budynku biurowym 1000 m2. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych, Wspólne pomieszczenie socjalne + kuchnia 15 m2. Klimatyzacja, sieć komputerowa, światłowód. 3 miejsca parkingowe w cenie 180,-...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (42 zł/m2)

11
-
76 m2
-
15840960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787389 15840960 Do wynajęcia nowoczesne biuro – 76 m²Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m², zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z:przestronnej, jasnej powierzchni typu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 192 PLN (42 zł/m2)

1
-
76 m2
1998