• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 233

15845732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26864817 15845732 Wynajem od już.Dwupokojowy, przestronny apartament znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Przy Promenadzie'' zrealizowanym przez prestiżowego dewelopera Develia w zielonej dzielnicy Praga -Południe przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorański...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (74 zł/m2)

2
1
57 m2
2009
10457334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5707109 10457334 Mieszkanie w apartamentowcu - dwupokojowe z garażem podziemnym. W budynku jest basen i fitnes. Jeden pokój oddzielny, a salon połączony z kuchnią. meble są, jest duży taras 8 m2. Osiedle o nazwie Trzy Wieże. Teren strzeżony i ogrodzony.WynajętePrez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15553580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050839 15553580 Dwa pokoje , jeden oddzielny, drugi połączony z otwartą kuchnią. Kuchnia umeblowana, lodówka, pralka, płyta indukcyjna i piekarnik, sprzęt AGD , Łazienka z kabiną prysznicową. Na podłogach w pokojach panele. Meble to kanapa, stół, krzesła, lampa, s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
2013
15844359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26833081 15844359 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 46m2.Składa się z:- pokoju dziennego 15m2,- oddzielnej, widnej kuchni 5m2,- dwóch pokoi - 8,8m2 i 8,9m2,- łazienki 4,5m2,- przedpokoju 3,8m2.Mieszkanie jest ustawne i dobrze doświetlone - ekspozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15830001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie 26657966 15830001 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,18m2, piętro 35 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Liwieckiej, Praga-Południe Gocławek.Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta do uzgodnienia.Cena: 4000 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
2013
15802739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje, garaż, blisko CH Promenada 26275909 15802739 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2023 r, przy ul. Optyków, Praga-Południe Gocław.Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5400 zł + 850 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 5700 zł. Wygodna lokali...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (84 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15801840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26251513 15801840 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę mieszkanie dwupokojowe 56 metrów ( salon z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem) w nowoczesnym bloku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną fizyczną obok Promenady. Łazienka z prysznice...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (71 zł/m2)

2
-
56 m2
2014
15831465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695524 15831465 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (45 zł/m2)

1
-
20 m2
1970
15831466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26695523 15831466 Do wynajęcia: Magazyn o pow. 70 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) Bez prowizj...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (40 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15831380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26693674 15831380 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 526 PLN (73 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15830204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664557 15830204 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 610 PLN (73 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15830217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664558 15830217 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,30 m2 na 6 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 497 PLN (71 zł/m2)

1
-
21 m2
1980