• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 373

15363448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16853148 15363448 Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami .Funkcjonalny układ architektoniczny dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy:1 Reprezentacyjnąna którą składa się -Widna ,duża kuchnia z jadalnią otwartą częścio...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

4
-
110 m2
2004
15864690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271951 15864690 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem Daniszewska 22A, Warszawa (Białołęka) !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m² z prywatnym ogródkiem 55 m², położone w nowoczesnym bloku z 2019 roku przy ul. Daniszewskiej 22A. Funkcjonalny układ 3 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15827468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619891 15827468 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Olchowy Park przy ul. Marii Callas 10 na warszawskiej Białołęce. Podana cena obejmuje wykończenie łazienki oraz podłogi i drzwi wewnętrzne (bez AGD ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15857569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125496 15857569 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m² garaż podziemny balkon ul. Głębocka – BiałołękaNa sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Głębockiej na strzeżonym, zadbanym osiedlu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
-
63 m2
2006
15618392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22563195 15618392 Białołęka to dynamicznie rozwijająca się dzielnica oferująca mieszkańcom wiele atrakcji oraz wygodę życia dzięki bliskości centrum Warszawy. Bogata oferta edukacyjna, liczne parki i tereny zielone sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2021
15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018
15792827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piknik na tarasie? bez wychodzenia z domu 26026711 15792827 Przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja dla swojej rodziny? Wiesz, że taras 36 m2 to coś wyjątkowego? ✨ Dlaczego warto?- Możliwość obejrzenia każdego mieszkania na żywo - tylko ze mną! Umów się na spotkanie i zobacz, jak może wyglądać Wasz nowy dom...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 300 PLN (14 681 zł/m2)

4
2
68 m2
2026
15792830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Balkon, który zasługuje na własny kod pocztowy! 26026710 15792830 Przestrzeń, komfort i lokalizacja? Czy to jest dla Ciebie ważne?W nowej inwestycji na Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych opłat - kupujesz bezpoś...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 140 PLN (16 003 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15792824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras większy niż Twoje pierwsze mieszkanie! 26026709 15792824 Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny?W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych opł...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

837 800 PLN (14 961 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15792821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z balkonem większym niż niejedna kuchnia_Żerań 26026708 15792821 Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny? W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych kosztów!✨ Dlaczego warto?- Bez dodatkowych op...

Warszawa (Białołęka żerań) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

852 300 PLN (14 953 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15836730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26718118 15836730 Są takie mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mówią: tu da się dobrze żyć.To jest jedno z nich. Spokojne, funkcjonalne, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie skomunikowane z miastem – idealny balans między miejskim rytmem a domowym spoko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (13 166 zł/m2)

3
1
64.56 m2
2007
15844766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26845188 15844766 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 1. piętrze w gotowej inwestycji przy ul. Ostródzkiej 123 w Warszawie (BiałołękaTargówek). Budynek znajduje się w 4 linii zabudowy od ulicy, co zapewnia większy spokój i ogran...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (13 386 zł/m2)

2
1
36.98 m2
2025