• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 373

15811584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26438124 15811584 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym budynku na osiedlu przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce.Osiedle, na którym znajduje się mieszkanie, oferuje bogatą infrastrukturę, co ułatwia codzienne życie i za...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (15 082 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15801244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26230668 15801244 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo wybudowanym budynku na osiedlu przy ul. Marywilskiej. na warszawskiej Białołęce.Osiedle, na którym znajduje się mieszkanie, oferuje bogatą infrastrukturę, co ułatwia codzienne życie i z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 180 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15664670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23555902 15664670 Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 - bardzo dobry stan techniczny, uniwersalny wystrój i praktyczne rozwiązania to ogromne atuty tej nieruchomości. ROZKŁAD: Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym - balkonu-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

4
1
59 m2
2007
15828036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612802 15828036 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,50m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzyn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

897 000 PLN (15 876 zł/m2)

3
1
56.5 m2
2024
15822781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26616840 15822781 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. FlisakówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (13 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2019
15819005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633573 15819005 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii CallasBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15819008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633568 15819008 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mariana HemaraBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,51 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 879 zł/m2)

2
1
42.51 m2
2022
15818880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633550 15818880 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,72 m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym o po...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (15 472 zł/m2)

2
1
40.72 m2
2015
15818820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633514 15818820 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,14 m2 składa się z:-Hol: 4,54 m2,-Łazienka: 3,6...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 941 zł/m2)

2
1
40.14 m2
2020
15818815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633512 15818815 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Milenijna BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- balko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
15818770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633499 15818770 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. GeometrycznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 83,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 198 080 PLN (14 400 zł/m2)

3
2
83.2 m2
2024
15819651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633643 15819651 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. KrzyżówkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,91m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 571 zł/m2)

2
1
50.91 m2
2014