• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 373

15466990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/ 75m2/ 2 balkony/ 2x garaż/ zielono 19201807 15466990 Do sprzedania 3 pokojowy apartament na granicy TargówkaBiałołęki znajdujący się przy ul. Tajemnej w Warszawie.Wnętrza projektowane były przez architekta. Mieszkanie wykończone zostało w dobrym standardzie, zawsze zadbane, odświeżane (ostatni raz w ze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (15 676 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15071947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje_Białołęka_Pasłęcka_ 0 PCC_ 0 Prowizji 8863075 15071947 Udogodnienia: W pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne. Przynależności: Każde mieszkanie posiada balkon, ogródek lub taras. Deweloper przewidział również komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo: Domofon, na te...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 051 835 PLN (11 190 zł/m2)

3
-
94 m2
-
15876559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27539396 15876559 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami spacerowymi, placem zabaw i wewnętrznym dziedzińcem z licznymi nasadzeniami. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (13 585 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15841108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26787905 15841108 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,97 m², z oddzielną kuchnią oraz dużym, narożnym balkonem. Lokal znajduje się na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z 2010 roku na osiedlu Wiśniowy Sad w warszawskiej ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (13 380 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15880936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616738 15880936 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelopera — właśnie je znalazłeś. Nowe, nigdy niezamieszkane 52 m² dopracowanego w każdym detalu wnętrza, zapro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (15 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2021
15886009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem na Osiedlu Regaty 27745249 15886009 Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, funkcjonalne i ustawne mieszkanie 52,3 m2 z obszernym balkonem na Białołęce - Osiedle Regaty.Lokalizacja:Mieszkanie usytuowane jest w zielonej, cichej i spokojnej lokalizacji. Bezpośrednim autobusem dojedziemy do me...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 300 PLN (11 063 zł/m2)

2
1
52 m2
2009
15800253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210083 15800253 Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Tarchominie przy ulicy Ceramicznej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2015 roku. Na klatce są tylko trzy mieszkania. Mieszkanie składa się z dużego salonu z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (15 976 zł/m2)

3
1
84.5 m2
2015
15885386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728416 15885386 Na sprzedaż: nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie – Warszawa, Białołęka (ul. Szafrańców)Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 45,60 m², położone na bliskiej Białołęce. To idealna propozycja...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15876764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552944 15876764 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie z 2025 r. o powierzchni 36,37m2 dopiero co wykończone i gotowe do zamieszkania. W całym mieszkaniu na podłodze położona płytka imitująca drewno. Biurom nieruchomości dziękujęOgłoszenie dodane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (20 972 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15871353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 75.42m² na Białołęce - obok lasu 27466115 15871353 Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42m² z obszernym balkonem. To idealna propozycja dla rodziny - lokal oferuje znaczną przestrzeń w bardzo cichej i spokojnej okolicy.LokalizacjaNieruchomość usytuowana jest na Białołęck...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 105 zł/m2)

3
1
76 m2
2006
15752258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25156057 15752258 Przestronne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Tarchominie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą i zadbanym wewnętrznym patio. Na mieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składają się cztery ustawne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

4
2
91 m2
2005
15878294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592622 15878294 Oferuję M-3, bez czynszu. na parterze, z 10 m. tarasem i ogrodem- 100 m. W cenie 2 miejsca parkingowe. Mieszkanie umeblowane , ze sprzętem AGD.Ogród zagospodarowany,drzewa i krzewy owocowe, oraz ozdobne . Wysoka zieleń wzdłuż ogrodzenia ogródka za...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 183 zł/m2)

2
-
46.5 m2
2013