• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 373

15868280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27375948 15868280 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartament z prywatnym parkiem Fleminga High-EndJeśli szukasz lokum, w którym „standard premium” to nie tylko pusty frazes z folderu dewelopera, to właśnie je znalazłeś. Nowe, nie niezamieszkane 52 m2 luksusu, ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (15 750 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15743607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014646 15743607 Opiekun ofertytel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym budynku, zlokalizowane na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, który stan...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15715708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/bez prowizji/kameralne osiedle/2026 24499788 15715708 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej i spokoj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

887 018 PLN (11 827 zł/m2)

4
2
75 m2
2026
15715707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/bez prowizji/kameralne osiedle/2026 24499786 15715707 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

753 508 PLN (11 960 zł/m2)

3
1
63 m2
2026
15715711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/bez prowizji/kameralne osiedle/2026 24499785 15715711 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej i ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

692 541 PLN (14 735 zł/m2)

2
1
47 m2
2026
15715706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/bez prowizji/kameralne osiedle/2026 24499784 15715706 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej i spokoj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

677 369 PLN (13 547 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15715710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bez PCC/bez prowizji/kameralne osiedle/2026 24499783 15715710 Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej Mirabelki 5, zlokalizowanej w zielonej...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

544 750 PLN (15 132 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15770902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25567048 15770902 2- pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny Białołęka, ul. Skarbka z GórCena: 659 000 zł Miejsce postojowe w garażu podziemnym: dodatkowo 60 000 zł2 komórki lokatorskie każda po 20 000 złPowierzchnia: 52,50 m2 Piętro: 2 z 2 (budynek z windą)Rok o...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (12 673 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15687494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23965474 15687494 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (klimatyzacja w mieszkaniu). Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Do ceny należy doliczyć koszt zakupu miejsca postojowego ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2014
15888311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | nowoczesne osiedle | garaż podziemny 27809828 15888311 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ mieszkaniaMieszkanie składa się z:- pokoju dziennego,- sypialni,- aneks...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

2
1
55 m2
2015
15428984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18368055 15428984 Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,10 m2, na którą składa się: aneks kuchenny, salon z wyjściem na balkon (6 m2), sypialnia, łazienka, p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (12 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2002
15547642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe mieszkanie na Białołęce 20892520 15547642 Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na BiałołęceMieszkanie składa się z:- salonu- 1 sypialni,- 2 sypialni,- aneksu kuchennego,- łazienki,- holu,- balkonu.Dodatkowo miejsce w hali garażowej.Dodatkowe informacje:- Powierzchnia 57 m²- 4 piętro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 035 zł/m2)

3
1
57 m2
2016