• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 519

15775899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem/Szeligi/blisko metro chrzanów 25689769 15775899 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej.Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo. Komunikację z centrum Warszawy umożliwia znakomita lokalizacja - 10 ...

Szeligi (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

2 170 000 PLN (11 793 zł/m2)

4
2
184 m2
1996
15398518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17653430 15398518 Do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 4300 m2  w miejscowości Łubno gmina Wiskitki powiat Żyrardowski.  Teren objęty MPZP z przeznaczeniem pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na powierzchni ok. 1270 m2, pozostała część ...

Łubno (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

695 000 PLN (11 393 zł/m2)

4
1
61 m2
-
15265322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14206396 15265322 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Adamowice , w gminie Mszczonów, powiat Żyrardowski. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokojnej, zielonej okolicy z możliwością zamieszkania lub inwestycji w nieruchomość wiejską. Prezentowana...

Adamowice (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
-
60 m2
-
15794989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielorodzinny 26086411 15794989 Do sprzedaży udział 34 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej, która posiada tylko 2 współwłaścicieli. Nieruchomość znajduje się w centrum Żyrardowa. W skład udziału wchodzi budynek mieszkalny jednopiętrowy- kamienica z lat 30-tych. Sprzedaży...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

676 000 PLN (5 160 zł/m2)

4
2
131 m2
-
15691062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24010543 15691062 DO SPRZEDANIA : BARDZO KLIMATYCZNY I FUNKCJONALNY DOM O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 178 M2 POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POW.738 M2 . W PRUSZKOWIE . Dom jedno-piętrowy ze strychem , garażem dwu-stanowiskowym w bryle budynku z dwoma uchylnymi bramami ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 999 000 PLN (11 230 zł/m2)

5
2
178 m2
2013
15847090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27463997 15847090 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
15394996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17585373 15394996 DO SPRZEDANIA : DOM JEDNORODZINNY ;JEDNOPIĘTROWY;PODPIWNICZONY O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 174 M 2, posadowiony na działce o pow. 1729 m 2.w Miedzyborowie gm.Jaktorów Dom spełnia wymogi budynku jednorodzinnego dwulokalowego ,gdyż posiada dwa...

Jaktorów (Międzyborów) (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 290 000 PLN (7 371 zł/m2)

6
2
175 m2
1971
14964975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5717627 14964975 DO SPRZEDANIA : BARDZO ATRKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ -zabudowana O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI 16 384 M 2 W MIEJSCOWOŚCI KOWIESOWO GM.MSZCZONÓW. W skład nieruchomości wchodzą dwie odrębne działki : 1) działka budowlana o powierzchni 1869 m 2 ; a...

Kowiesowo (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

409 600 PLN (8 533 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15748350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja 237 m² | działka 3600 m² | sauna | Nowy 25108659 15748350 Na sprzedaż elegancka rezydencja o powierzchni 237 m² położona na dużej, prywatnej działce 3600 m² w spokojnej i zielonej okolicy Nowy Jadów.Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności i codziennym życiu w otoczeniu natury — ...

Nowy Jadów (Mazowieckie, gm. Jadów)

2 999 000 PLN (12 654 zł/m2)

6
4
237 m2
2020
15822198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
300 m² | 2 niezależne mieszkania | po remoncie 26640424 15822198 Gotowy, wyremontowany dom 300 m² w Wołominie, który może funkcjonować jako jedna duża rezydencja albo dwa niezależne mieszkania - idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej lub inwestora szukającego elastycznej nieruchomości.Nieruchomość po ge...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

1 649 000 PLN (5 497 zł/m2)

5
3
300 m2
1986
15857832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 275 m² | gotowy parter | 2 wejścia | Tłuszcz 27134403 15857832 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 275 m² położony na działce 655 m² w Tłuszczu. Nieruchomość została zaprojektowana jako dwa niezależne lokale mieszkalne, z czego parter jest w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania od zaraz.Nieruchomość ...

Tłuszcz (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

899 000 PLN (3 269 zł/m2)

5
1
275 m2
2003
15790208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 150 m² | ogród 257 m² | Kobyłka 25957869 15790208 Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomieszczeń oraz wiele praktycznych rozwiązań technicznych, które zwiększają ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 249 000 PLN (8 327 zł/m2)

6
2
150 m2
2014