• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 519

15795667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26101752 15795667 Na sprzedaż dom parterowy z zadaszonym tarasem i garażem w bryle budynku. Położony w sielskim otoczeniu zieleni i ciszy, przy utwardzonej drodze, przy której stoi kilka domów.Działka ma ponad 900 mkw. i z trzech stron graniczy z posesjami spokojnych,...

Serock (Karolino) (Mazowieckie, gm. Serock)

950 000 PLN (8 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2019
15851315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 168 m² | 2-rodzinny | las | garaż 27012731 15851315 Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nieruchomości inwestycyjnej lub miejsca pod działalność usługową.Nieruchomość ...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
1986
15888345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27810227 15888345 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15888344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810238 15888344 Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580mZostał ostatni lokal!!!!!Rozkład pomieszczeń :Parter:- przedsionek 4,43m2...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

925 000 PLN (6 703 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15888346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810229 15888346 Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność, ciszę i komfort codziennego życia.Powierzchnia domu: 110,82 m + poddaszeDziałka: ok. 450 mRozkład pomiesz...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 060 000 PLN (9 636 zł/m2)

4
2
110 m2
2025
13751479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2054873 13751479 Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej działce.Wewnętrzna klatka schodowa umożliwia stworzenie dwóch niezależnych przestrzeni parteru i piętra.Media miejskie w ul...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 350 000 PLN (6 317 zł/m2)

12
-
372 m2
1905
15888338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810008 15888338 Zamieszkajcie Państwo w Adamowiźnie.Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie dwu lokalowej każda ma powierzchnię 140 m2 i do każdego lokalu jest przypisana działka o powierzchni 750 m2.Nieruchomość znajduję się około 2,5km od szkoły w Adamowiźnie.Dom znaj...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 098 000 PLN (7 843 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15888337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810011 15888337 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 500 m.Budy-GrzybekNajważniejsze informacje-powierzchnia domu: 132 m-liczba pokoi: 5-rok budowy: 2026-zabudowa bliźniacza-garaż w bu...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

5
2
132 m2
2026
15888340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27810009 15888340 Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m.GOTOWY Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W jego skład wchodzą:-holl 4,45 m2-korytarz 4,...

Budy-Grzybek (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

1 330 000 PLN (9 301 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15725020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668278 15725020 Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodzinyKomfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zadbanej działce 953 m w prestiżowej i zielonej części Milanówka Północnego.Dom został wybudowany z cegły w 2000 ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 550 000 PLN (6 982 zł/m2)

6
3
222 m2
2000
15845772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869404 15845772 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m2 w miejscowości Pniowe.Parter o powierzchni 121,29 m2 obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 34 m2), trzy pokoje,...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (6 364 zł/m2)

4
-
121 m2
2025
15885463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27731038 15885463 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKup bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy Wawer...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 900 PLN (12 692 zł/m2)

5
-
130 m2
2025