• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 520

15714310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455944 15714310 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
11622107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17960340 11622107 Polecam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość usytuowaną w ścisłym centrum miasta, oddaloną ok 15 km od Siedlec. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 78 m2 położony na zadbanej działce o powierzchni 84 m2, o wymiarach 9,5x9 m2. Budynek dr...

Mordy (Mazowieckie, gm. Mordy)

60 000 PLN (769 zł/m2)

11
-
78 m2
1948
15845292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26859005 15845292 Nowoczesny dom parterowy 175 m² działka 1199 m² Ustanów - przy lesie Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 175,04 m² (powierzchnia użytkowa 145 m²),...

Prażmów (Ustanów) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 750 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
175 m2
2018
15870584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27432725 15870584 Na sprzedaż siedlisko położone w gminie Korytnica, w miejscowości Kąty – idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji. Działka o powierzchni 2300 m² i szerokości około 30 m zapewnia komfortowe możliwości zagospodaro...

Korytnica (Mazowieckie, gm. Korytnica)

340 000 PLN (3 400 zł/m2)

3
1
100 m2
1980
15239414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551174 15239414 Na sprzedaż unikalna nieruchomość w malowniczej wsi Waleriany, położona w gminie Puszcza Mariańska, powiecie Żyrardowskim. To idealna okazja dla osób szukających spokojnej przystani z dużym potencjałem rozwojowym - działka o powierzchni 1,62 hektara,...

Waleriany (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

699 000 PLN (5 377 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15645438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23196721 15645438 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
-
180 m2
2022
15871905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27479926 15871905 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
2
180 m2
2022
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15884286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698650 15884286 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej.Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego dojazdu do Warszawy.Dom oferuje wygodną przestrzeń do życia. PARTER:...

Sulejówek (Miłosna) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 050 000 PLN (5 833 zł/m2)

5
2
180 m2
1971
15589875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21972183 15589875 CENA DO NEGOCJACJI MOZLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE W LEGIONOWIE LUB JABŁONNIE Z DOPŁATĄ. Do sprzedaży duży dom piętrowy idealny dla rodziny z dziećmi w pobliżu stacji PKP ( około 5 minut pie...

Świercze (Mazowieckie, gm. Świercze)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

6
2
150 m2
1987
15363222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16841251 15363222 BEZ PROWIZJI OD KUPUJACEGO, BEZ PODATKU PCC CENA STANU DEWELOPERSKIEGO Budynek Wolnostojący z bardzo dobrym układem pomieszczeń położony w cichym miejscu z dala od głównej ulicy. ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 300 000 PLN (8 075 zł/m2)

5
2
161 m2
2025
15635232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22939808 15635232 Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m2, całkowitej 337m2 położony na przepięknej działce o powierzchni 3500 m2 w miejscowości Poddębie powiat Legionowski. Nieruchomość dla osób ceniących...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 450 000 PLN (4 303 zł/m2)

6
3
337 m2
2000