• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 518

15831522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26697559 15831522 English version belowMamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową rezydencję z ogrodem i basenem w Kwirynowie (gm. Stare Babice) z bardzo dobrym dojazdem do trasy S8.Dom o powierzchni 290,9m znajduje się na działce 1510m. Składa się z salonu z kom...

Kwirynów (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 850 000 PLN (13 276 zł/m2)

5
-
290 m2
2007
15877772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578753 15877772 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m², położony w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na ogród. Cena nieruchomości to 1 999 000 PLN, co daje 9 995 PLN za metr kwadratowy. Budynek został wzniesiony w 2016 roku, z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
1
200 m2
2016
15881113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27624230 15881113 Oferta dla wymagającego klienta! Jeśli szukacie Państwo dużego domu dla siebie i rodziny oddalonego od zgiełku miasta a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum to zapraszam na prezentację. Mam przyjemność zaproponować Państwu niezwykl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 000 PLN (8 226 zł/m2)

6
4
310 m2
1991
15858434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149401 15858434 Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy na sprzedaż 110 m², działka 1000 m², las, cisza, prywatność i doskonała lokalizacja blisko miastaNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący parterowy, wybudowany w 2022 roku, położony na dużej i pięk...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 849 000 PLN (16 809 zł/m2)

4
1
110 m2
2022
15885119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717738 15885119 Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie niesamowity klimat, nowoczesne technologie i ogromną przestrzeń do życia? Ta oferta w Kadzidle przy ulicy Trasie Mazurskiej z pewnością przykuje Twoją uwagę. Prezentuję urokliwy dom z 2011 roku o ...

Kadzidło (Mazowieckie, gm. Kadzidło)

749 000 PLN (4 005 zł/m2)

3
2
187 m2
2011
15888654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27819556 15888654 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (6 692 zł/m2)

4
1
133 m2
2026
15850244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26991631 15850244 Wyjątkowy projekt Domy Wolnostojący Parterowy z Garażem Dwustanowiskowym Projekt wykonany na indywidualne zamówienie kierowany w najbardziej wysublimowane gusta klientów Projekt zachwyca dojazd do trasy S8 w kilka minut dojazd do Warszawy w 20 minu...

Dąbrówka (Małopole) (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 199 000 PLN (7 311 zł/m2)

4
2
164 m2
2026
15888622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy do wprowadzenia dom w Mostówce 27818932 15888622 Do sprzedaży nieruchomość położona w Mostówce w bliskiej odległości malowniczego Wrzosowiska o powierzchni ponad 400 hektarów, które powstały w sposób naturalny po pożarze lasu w 1993 r. ( Wydny Lucynowsko - Mostowieckie). Działka 1708 m2, a na niej ...

Mostówka (Mazowieckie, gm. Zabrodzie)

695 000 PLN (7 473 zł/m2)

4
2
93 m2
2022
15597026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22111319 15597026 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

825 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455941 15714304 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15772123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25601515 15772123 NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²)Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym designie. Całe osiedle będzie tworzyć zamkniętą, kameralną enklawę, z dodatko...

Skrzeszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (6 327 zł/m2)

4
2
150 m2
2026
15398890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662058 15398890 Sprzedażą objęto dom (170 m2) zbudowany w latach siedemdziesiątych położony na 1900 metrowej działce. Dom jest ocieplony styropianem. Dom posiada ogrzewanie z pomocą pompy ciepła, a ta zasilana jest energią elektryczna pozyskiwaną za pośrednictwem in...

Szadki (Mazowieckie, gm. Serock)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

3
1
170 m2
1975