• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 520

15597026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22111319 15597026 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

825 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455941 15714304 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15772123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25601515 15772123 NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²)Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym designie. Całe osiedle będzie tworzyć zamkniętą, kameralną enklawę, z dodatko...

Skrzeszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (6 327 zł/m2)

4
2
150 m2
2026
15398890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662058 15398890 Sprzedażą objęto dom (170 m2) zbudowany w latach siedemdziesiątych położony na 1900 metrowej działce. Dom jest ocieplony styropianem. Dom posiada ogrzewanie z pomocą pompy ciepła, a ta zasilana jest energią elektryczna pozyskiwaną za pośrednictwem in...

Szadki (Mazowieckie, gm. Serock)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

3
1
170 m2
1975
15714308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455943 15714308 Aktualnie w budowie, termin oddanie III kwartał 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Pr...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
1
135 m2
2025
15160671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11284627 15160671 Doskonały obiekt nadający się na działalność z obrębu agroturystyki, nadający się na dom opieki. Masz dosyć wielkiego miasta? OTO PLAN DLA CIEBIE:Gotowe, pięknie położone gospodarstwo agroturystyczne 1,5h od Warszawy.- XIX wieczny dworek + drugi bud...

Radzimowice (Mazowieckie, gm. Strzegowo)

1 349 000 PLN (5 484 zł/m2)

7
1
246 m2
1930
15881457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27632570 15881457 NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²)Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym designie. Całe osiedle będzie tworzyć zamkniętą, kameralną enklawę, z dodatko...

Skrzeszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

969 000 PLN (6 460 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15846773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26893301 15846773 Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni zabudowy 82 m², położony na działce o powierzchni 1362 m² w miejscowości Pniewiski.Działka w kształcie trapezu, o wymiarach około 17 m szerokości i 84 m długości, daje wiele możliwości zagospodarowania zarówno...

Pniewiski (Mazowieckie, gm. Przesmyki)

115 000 PLN (1 402 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15835652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26823502 15835652 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny przy głównej ulicy w Dosinie, wyróżniający się unikalnym połączeniem funkcji mieszkalnej i usługowej.Do nieruchomości przynależy lokal usługowy o powierzchni 112 m², który obecnie działa jako kaw...

Dosin (Mazowieckie, gm. Serock)

1 790 000 PLN (7 783 zł/m2)

5
2
230 m2
2012
15722630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24622017 15722630 Nowoczesna Willa Miejska w sercu Siedlec Twoje wymarzone miejsce do życia!Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej, komfortowej i starannie zaprojektowanej willi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Usytu...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 300 000 PLN (10 317 zł/m2)

4
1
126 m2
2024
15459196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19023169 15459196 Sprzedaję dom oraz budynki gospodarcze w jednej z pięknych mazowieckich wsi. Nieruchomość, która objęta jest sprzedażą jest położona na dwóch odrębnych działkach (większa działka wraz z domem mieszkalnym ma powierzchnię 1078 m2 natomiast druga działk...

Krzykosy (Mazowieckie, gm. Bulkowo)

600 000 PLN (5 455 zł/m2)

3
1
110 m2
1970
15881318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628189 15881318 Na sprzedaż pięknie urządzony dom z ANTRESOLĄ w miejscowości Łacha o powierzchni użytkowej 102,02 m²,z GARAŻEM i kotłownią o łącznej powierzchni 33,76 m² Na działce 1056 m²Wnętrza domu zachwycają nowoczesnym designem.Kuchnia jest otwarta na salon (3...

Łacha (Mazowieckie, gm. Serock)

1 249 000 PLN (8 674 zł/m2)

3
1
144 m2
2020