• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 520

15860578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182949 15860578 Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do Serocka i Warsza...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
90 m2
1990
15864582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269469 15864582 Luksusowa rezydencja 430m2 na działce 1,11 ha z prywatnym stawem i strefa relaksu. Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, prywatność i wyjątkowy standard życia? Ta nieruchomości spełnia wszystkie oczekiwania.Na sprzedaż oferuje imponujący d...

Henryszew (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

2 150 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
3
430 m2
2004
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15651141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23330003 15651141 Na sprzedaż wyjątkowy dom dwurodzinny w zielonej i prestiżowej części BrwinowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części Brwinowa. Nieruchomość łączy komfo...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

6
3
200 m2
-
15527627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20542197 15527627 Klimatyczny dom z duszą w sercu Pruszkowa idealny dla rodziny lub inwestoraSzukasz wyjątkowego miejsca, które łączy klimat przedwojennej architektury z wygodą współczesnego życia? Ten dom w centrum Pruszkowa to propozycja, która wyróżnia się charakt...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15781492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25829531 15781492 Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życiaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy Warszawy. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standa...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
3
156 m2
2025
15888408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27813771 15888408 Na sprzedaż Luksusowa rezydencja w prestiżowym osiedlu Ventana Walendów pod WarszawąElegancja, nowoczesność i komfort zamknięte w wyjątkowej rezydencji położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod Warszawą. Ta nieruchomość została ...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 000 000 PLN (11 538 zł/m2)

5
2
260 m2
2009
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15694165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24077617 15694165 Wyjątkowa rezydencja w sercu Wilanowa elegancja, przestrzeń i prestiżZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę wolnostojącą rezydencję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To miejsce, które łączy w sobie ponadczasowy styl, imp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

7
3
400 m2
2007
15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996
15806048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26321638 15806048 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Ostrołęce dwa domy na jednej, 810-metrowej działce, położone w spokojnej, zielonej części miasta osiedlu Leśniewo.Na posesji znajdują się dwie niezależne zabudowy:1. Dom drewniany (1969 r.) 45 m²częściowo odrem...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

500 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
2
100 m2
2000
15722825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24625864 15722825 Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej o powierzchni użytkowej 236,31 mkw., z garażem, położony na działce o powierzchni ok. 894 mkw., zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Chylice-Pólko, przy ul. ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 750 000 PLN (6 679 zł/m2)

6
2
262 m2
2025