• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 519

15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15506773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20088940 15506773 Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka!Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo.Rozkład pomieszczeń.Na parterze:- salon połączony z kuchnią, łazienka i hall. Trzy sypialnie. Z salonu i jednego pokoju w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 650 000 PLN (12 802 zł/m2)

6
2
207 m2
1955
15494521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19815379 15494521 Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko położone we wsi Popielarnia, w gminie Wiskitki , powiat żyrardowski, woj. mazowieckie miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, naturę i spokój. Nieruchomość to rozległa działka o powierzchni 27 056 m, z cz...

Popielarnia (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

420 000 PLN (13 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15311021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15460277 15311021 Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w malowniczej miejscowości Stary Łajszczew, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie Żyrardowskim. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni z potencjałem na własny azyl lub inwestycję. ...

Stary Łajszczew (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

405 000 PLN (4 602 zł/m2)

2
1
88 m2
-
15866357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27319017 15866357 N a sprzedaż wystawiamy atrakcyjną działkę zabudowaną domem w zabudowie bliźniaczej - połowa bliźniaka - usytuowaną w malowniczej miejscowości Bartniki, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski. To idealna propozycja dla osób szukających spokoj...

Bartniki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

449 000 PLN (2 824 zł/m2)

4
1
159 m2
1990
15863417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27248297 15863417 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej starszego typu, usytuowana w samym sercu Żyrardowa, idealna dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich udogodnień.   Solidny, murowany dom z cegły z lat 50., pokryty b...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

620 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
120 m2
1950
15239297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551293 15239297 Do sprzedaży budynek (dom) wolnostojący w miejscowości Krze Duże gmina Radziejowice. Budynek murowany, kryty blachą trapezową. Okna PCV. Powierzchnia budynku wynosi około 120 m2. Powierzchnia działki wynosi około 400 m2. Na powierzchnię bud...

Krze Duże (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

465 000 PLN (3 875 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15239364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551271 15239364 Do sprzedaży działka o powierzchni 1000 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym (nie ma zgłoszenia do użytkowania) we wsi Badowo Mściska gmina Mszczonów. Powierzchnia domu wynosi około 60m2 . Budynek parterowy zbudowany z pustaka - 1 duży i 12 pustak...

Badowo-Mściska (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

400 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15888026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799893 15888026 Dom, w którym codzienność zwalnia tempo… Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i zachody słońca zaglądające przez okno. To miejsce stworzone dla osób, które marzą o własnym azylu blisko natury — bez rezygnacj...

Benenard (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

950 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
160.93 m2
2025
15471565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolnostojący, wszystkie media , komunikacja. 19311661 15471565 Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na  działce o powierzchni 915 m². Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego piętra, a także piwnicy, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i fun...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (7 429 zł/m2)

5
3
350 m2
2004
15321190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniały modrzewiowy Dwór z ogrodem i z 2 stawami 15716114 15321190 Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży unikatowy  Dwór modrzewiowy.Dwór drewniany o konstrukcji zrębowej i oszalowany, parterowy, z wysokim poddaszem przykrytym dachem czterospadowym kryty wiórem osikowym. Elewacja frontowa z pozornym boniowaniem 7...

Sulerzyż (Mazowieckie, gm. Glinojeck)

2 500 000 PLN (8 333 zł/m2)

6
-
300 m2
1825