• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 808

15881477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjne 3 pokoje | Grzybowska |metro |parking 27632588 15881477 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych Śródmieścia i Woli. Układ i lokalizacja sprawiają, że nieruchomość...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 075 000 PLN (21 939 zł/m2)

3
-
49 m2
1972
15888311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | nowoczesne osiedle | garaż podziemny 27809828 15888311 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.Układ mieszkaniaMieszkanie składa się z:- pokoju dziennego,- sypialni,- aneks...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

2
1
55 m2
2015
15774434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650383 15774434 Wyjątkowy 1-pokojowy apartament w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia apartamentu t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (27 552 zł/m2)

2
1
29 m2
1930
15774429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25650390 15774429 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 169 998 PLN (29 906 zł/m2)

4
2
106 m2
1930
15774430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650392 15774430 Wyjątkowy 2-pokojowy apartament antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia ap...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 235 000 PLN (26 277 zł/m2)

2
2
47 m2
1930
15774431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25650389 15774431 Wyjątkowy 1-pokojowy apartament w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia apartamentu t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 260 PLN (26 442 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15850669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27004496 15850669 Apartament 3 pokojowy na zadbanym, cichym osiedlu z 2020 roku.Świeżo po remoncie dostępny od 07.03. składa się z:salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na tarassypialni głównej z wyjściem na balkonsypialnigabinetułazienki (wanna)toalety gościnnej (prysz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (100 zł/m2)

3
2
70 m2
2019
15790959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981628 15790959 Dwupokojowe mieszkanie o pow.50,30 mkw. z oddzielną kuchnią znajdujące się w budynku wzniesionego w technologii Rama H.Mieszkanie jest widne, posiada duży balkon i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Istnieje możliwość aranżacji dodatkowego pokoju, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (12 760 zł/m2)

2
1
50 m2
1986
15357378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16708253 15357378 Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy ulicy ZDZIECHOWSKIEGO, osiedle jest zamkn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (22 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15797162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok., 83m² | Kom. lok. w cenie | Ogródek | Garaż 26138538 15797162 Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, Wola-OdolanyZapraszam do zapoznania się z nieruchomością, która łączy nowoczesny design, codzienn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 670 000 PLN (20 366 zł/m2)

3
1
82 m2
2009
15428984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18368055 15428984 Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,10 m2, na którą składa się: aneks kuchenny, salon z wyjściem na balkon (6 m2), sypialnia, łazienka, p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (12 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2002
15888433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27814067 15888433 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku przy ul. Senatorskiej. Ma bardzo komfortowy układ z oknami na trzy strony świata. Składa się z dwóch równych, niezależnych pokoi (po 15m2) może być więc przeznaczone dla dwóch osób i każda z nich będzie mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
1959