• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 808

15848338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26935942 15848338 Kawalerka 38 m² do wynajęcia ul. Dąbrowskiego od zarazDo wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.Mieszkanie składa się z:przestronnego pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (95 zł/m2)

1
1
38 m2
1950
15704126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256479 15704126 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,28 m² w kamienicy z 1935 r., 3. piętro, centrum Warszawy. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka, przedpokój. Wysokie, jasne wnętrza z klimatem. Idealne do zamieszkania lub inwestycyjnie z znanym adresem pod wynaje...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (32 449 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15865690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27304854 15865690 Jasne, przestronne 2 pokoje z tarasem przy parku Ochota, Słoneczny Skwer Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? To miejsce spełni Twoje oczekiwania.Na wynajem oferujemy p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
57 m2
2003
15709589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24357515 15709589 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów 122,8 m² Balkon 18 m² Garaż podziemnyNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 122,8 m², położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość znajduje się w nowoczes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 000 PLN (23 131 zł/m2)

4
2
122 m2
2006
15841886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26800998 15841886 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 67 m², położonego na pierwszym piętrze w jedenastopiętrowym budynku w jednej z najładniejszej części Ochoty - Szczęśliwice. 3-pokojowe ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (19 403 zł/m2)

3
-
67 m2
2011
15888023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27799832 15888023 Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią (z małym oknem). Lokal jest czysty, dobrze utrzymany i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się dużo miejsca do przechowywania, co zapewnia wygodę c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (80 zł/m2)

2
1
35 m2
1963
15798231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26165680 15798231 Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament Premium w odnowionej kamienicy w samym sercu Powiśla.Apartament świeżo po remoncie, wykończony z najlepszej klasy materiałów w tym marmury i kryształy. Zaprojektowany w stylu czarno-białego glamour zachwyc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (117 zł/m2)

3
2
81 m2
1936
15704939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24271868 15704939 Dwustronne, ustawne mieszkanie 59,6 mkw, położone na 1. piętrze. Zielone, ciche osiedle z pełną infrastrukturą i doskonałą komunikacją, 6 minut pieszo do metra Stokłosy. Blisko pętla autobusowa. Świetne dla studentów, inwestora lub rodziny. Jest blis...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15807612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26372449 15807612 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie o powierzchni 48,07 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej w Warszawie. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę miasta, doskonałą komunikację i dostęp do ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (19 271 zł/m2)

3
1
48 m2
1971
15554560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 21082248 15554560 Do wynajęcia piękne, przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 mkw, usytuowane na 3 kondygnacjach kameralnego budynku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty, a dodatkowo jest wyposażone w klimatyzację, światłowó...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15844275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828749 15844275 Do wynajęcia w świetnej lokalizacji, przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 mkw, położone na parterze w wielolokalowym budynku z lat 70. XX wieku. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Ochota, części Szczęśliwice &ndas...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
1972
15867179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27337072 15867179 Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku z windą, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.To ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

4
2
74 m2
2017