• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 817

15774430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650392 15774430 Wyjątkowy 2-pokojowy apartament antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia ap...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 235 000 PLN (26 277 zł/m2)

2
2
47 m2
1930
15774431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25650389 15774431 Wyjątkowy 1-pokojowy apartament w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia apartamentu t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 260 PLN (26 442 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15850669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27004496 15850669 Apartament 3 pokojowy na zadbanym, cichym osiedlu z 2020 roku.Świeżo po remoncie dostępny od 07.03. składa się z:salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na tarassypialni głównej z wyjściem na balkonsypialnigabinetułazienki (wanna)toalety gościnnej (prysz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (100 zł/m2)

3
2
70 m2
2019
15790959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981628 15790959 Dwupokojowe mieszkanie o pow.50,30 mkw. z oddzielną kuchnią znajdujące się w budynku wzniesionego w technologii Rama H.Mieszkanie jest widne, posiada duży balkon i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Istnieje możliwość aranżacji dodatkowego pokoju, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (12 760 zł/m2)

2
1
50 m2
1986
15686462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23942891 15686462 3-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1935 r.) o powierzchni 70,6 m², na Starym Mokotowie przy ul. Puławskiej.Część zamieszczonych zdjęć to wizualizacje przedstawiające stan faktyczny bez obecnego umeblowania. UKŁAD MIESZKANIA:trzy niezale...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 900 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
71 m2
1935
15357378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16708253 15357378 Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy ulicy ZDZIECHOWSKIEGO, osiedle jest zamkn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (22 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15797162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok., 83m² | Kom. lok. w cenie | Ogródek | Garaż 26138538 15797162 Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, Wola-OdolanyZapraszam do zapoznania się z nieruchomością, która łączy nowoczesny design, codzienn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 670 000 PLN (20 366 zł/m2)

3
1
82 m2
2009
15428984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18368055 15428984 Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,10 m2, na którą składa się: aneks kuchenny, salon z wyjściem na balkon (6 m2), sypialnia, łazienka, p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (12 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2002
15888433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27814067 15888433 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku przy ul. Senatorskiej. Ma bardzo komfortowy układ z oknami na trzy strony świata. Składa się z dwóch równych, niezależnych pokoi (po 15m2) może być więc przeznaczone dla dwóch osób i każda z nich będzie mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
1959
15848338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26935942 15848338 Kawalerka 38 m² do wynajęcia ul. Dąbrowskiego od zarazDo wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Lokal dostępny od zaraz idealny dla singla lub pary.Mieszkanie składa się z:przestronnego pokoju d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (95 zł/m2)

1
1
38 m2
1950
15704126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256479 15704126 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,28 m² w kamienicy z 1935 r., 3. piętro, centrum Warszawy. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka, przedpokój. Wysokie, jasne wnętrza z klimatem. Idealne do zamieszkania lub inwestycyjnie z znanym adresem pod wynaje...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (32 449 zł/m2)

2
1
49 m2
1935
15865690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27304854 15865690 Jasne, przestronne 2 pokoje z tarasem przy parku Ochota, Słoneczny Skwer Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? To miejsce spełni Twoje oczekiwania.Na wynajem oferujemy p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
57 m2
2003