• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 914

15885111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717685 15885111 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55 m², usytuowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość znajduje się w atrak...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (17 636 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15887774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny widok | Ogromy balkon | 2 miejsca postojowe 27794234 15887774 Do wynajęcia funkcjonalny apartament na Woli o powierzchni 85m2 na 12.piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Luksusowy, nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jakości materiałów.Atuty nieruchomości:Wysoki standard wykończeń: na podło...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (176 zł/m2)

3
1
85 m2
2020
15887779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27794260 15887779 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan.Cena zawiera również miejsce parkingowe w garażu podziemnym Osiedle zostało wyk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 960 000 PLN (19 718 zł/m2)

4
1
99.4 m2
2000
15887974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończone pod klucz | kawalerka | Grochowska 27797908 15887974 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego lokalu inwestycyjnego położonego przy ul. Grochowskiej 67 w Warszawie. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości gotowej do natychmiastowego użytkowania lub wynajmu, łączącej nowoc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

446 900 PLN (22 345 zł/m2)

1
1
20 m2
2026
15887954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797872 15887954 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie obok ul. Czerskiej i ul. Gagarina.Lokal znajduje się na ostatnim piętrze przy kameralnej uliczce co zapewnia ładny widok z okien.Mieszkanie jest widne jasne i ciche...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15819600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26618546 15819600 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m², zlokalizowana przy ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz widok na zieloną okolicę i niską zabudowę Kabat.Charak...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

864 000 PLN (32 000 zł/m2)

1
1
27 m2
2024
15716458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24512959 15716458 3 pokojowy komfortowy apartament przy ul. Sarmackiej 28 w Miasteczku Wilanów o powierzchni 96 m2, z dwoma dużymi loggiami i ogrodem zimowym, z którego można korzystać również w chłodne dni. Apartament wykończony w wysokim standardzie z dbałością o de...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (68 zł/m2)

3
2
96 m2
2007
15841259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788334 15841259 Mieszkanie z potencjałem w sercu Pragi-Północ — ul. Wiosenna 2, Warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania z dużym balkonem i piwnicą, usytuowanego przy ul. Wiosennej 2 — w jednej z najbardziej pożądanyc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15887931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797571 15887931 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto, świetnie skomunikowane, 5min piechota do nowo otwieranej stacj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15865258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | po remoncie | Las Bielański 27290398 15865258 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 49m2 składa się:- salon z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (17 327 zł/m2)

2
1
49 m2
1982
15871656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiślany Mokotów | 3 pokoje | ogródek | 27472936 15871656 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedażMieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu Aura Mokotów . To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo, cisze i bliskość natury, a jednocz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 245 000 PLN (21 102 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15886176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27749865 15886176 Na sprzedaż dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Już od wejścia uwagę przyciąga ponad 3-metrowa wysokość pomieszczeń, duże przeszkle...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (23 273 zł/m2)

3
2
55 m2
2016