• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 904

15841255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788320 15841255 Oferujemy Państwu wyjątkowe, eleganckie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64 m², położone na prestiżowym Starym Mokotowie — zaledwie kilka minut spacerem od Łazienek Królewskich. To miejsce, które łączy spokój zielonej okolicy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1963
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15887138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27778949 15887138 5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem na Mokotowie – ul. św. Bonifacego 92, StegnyNa sprzedaż unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96,7 m², powstałe z połączenia dwóch lokali, położone w jednej z zielonych i spokojnych części War...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 000 PLN (19 545 zł/m2)

5
1
96.7 m2
2000
15887816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa kawalerka przy Łazienkach Królewskich ! 27794978 15887816 Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie Dolny Mokotów przy Łazienkach KrólewskichNa sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m² w kameralnej kamienicy z 1950 roku na warszawskim Dolnym Mokotowie.Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
36 m2
1950
15862125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki standard | wyremontowane | zielona okolica 27222468 15862125 Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje się na Pradze-Południe przy ulicy Żupniczej. Do mieszkania przynależy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 299 PLN (67 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15884498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Solec / Powiśle / Parki / Kamienica 27704663 15884498 Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (winda w budynku). Na powierzchnię mieszkania składają się:- Pokój dzienn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (114 zł/m2)

1
1
35 m2
1907
15873155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tergówek/Metro/Balkon 27513055 15873155 Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powierzchnię składają się:- dwa oddzielne pokoje,- salon z wyjściem na balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15865716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Park Szczęśliwicki | przestronne | wyposażone 27304936 15865716 Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Do mieszkania przynależą dwa mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (48 zł/m2)

3
1
63 m2
1997
15883735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Promenada / Parking podziemny / Pierwszy najem 27675571 15883735 Oferuję na wynajem całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym na osiedlu Park Skandynawia. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Pradze-Południe w pobliżu CH Promenada. Do mieszkania przynależy miejsce postoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15758791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja, 26 m2 || Górczewska || Metro || 25330669 15758791 REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na balkon.- Łazienka.- Przedpokój.OGRZEWANIE ELEKTRYCZNEBRAK MOŻLIWOŚCI ZAŁ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

335 000 PLN (12 885 zł/m2)

1
1
26 m2
1970
15876451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Śródmieście/Arkadia/Metro 27538243 15876451 Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Stawki. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie - na pograniczu Muranów i Wola, blisko tętniącego życiem centrum, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powierz...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (88 zł/m2)

1
1
33 m2
2013
15853728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezerwacja 2 pok., 41 m2 || Sady Żoliborskie || 27055567 15853728 REZERWACJANa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na 1 pietrze 10 piętrowego bloku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. W skład mieszkania wchodzi: - Pokój dzienny z wyjściem na mały balkon- Sypialnia- Oddzielna...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
1976