• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 867

15881065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
5 pokoi | Ochota | Park Szczęśliwicki 27622230 15881065 Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie Ochota - Włodarzewska 55G blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej 55G na warszawskiej Ochocie - w jed...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (63 zł/m2)

5
2
127 m2
2000
15850493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | po remoncie | dwustronne | jasne 26997919 15850493 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie 57,49 m² balkon możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 złm²Powierzchnia: 57,49 m²Liczba pokoi: 3Piętro: 8Budynek: blok z windąOpis nieruchomośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 772 zł/m2)

3
1
57 m2
1978
15885709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Mokotowa 27738506 15885709 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwupoziomowy układ• przestrzeń po podłodze ok. 120 m²• jasne, dwustronne ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (15 357 zł/m2)

4
-
84 m2
1992
15866646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27322127 15866646 3 pokoje balkon dwustronne zielona Ochota duży potencjałZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m², położonego na kameralnym osiedlu Jadwisin przy al. Dwudziestolatków.To idealna propozycja ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
48 m2
1971
15850990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27011143 15850990 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 m² Białołęka Tarchomin Balkon Klimatyzacja GarażNa wynajem eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku na warszawskim Tarchominie (Białołęk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (92 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15867873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355114 15867873 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 2 290 000 zł (do negocjacji)Nieruchomość: Proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN (22 900 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15858172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27139986 15858172 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po remoncie z balkonem - ul. Bohdanowicza, Warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 48,3 m² , zlokalizowane przy ul. Bohdanowicza w Warszawie . Lokal przeszedł remon...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (18 104 zł/m2)

2
-
48 m2
2002
15853998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067467 15853998 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m² , zlokalizowane na parterze pięciopiętr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (23 095 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15867875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355117 15867875 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 1 065 000 zł (do negocjacji)Nieruchomość: Proponujemy Państwu piękny unikatowy dwupokojowy apartament. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2007 roku . Całościowo 54 m...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (19 722 zł/m2)

2
-
54 m2
2007
15565253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21451305 15565253 Mieszkanie znajduje się na zadbanym i kameralnym osiedlu na Wawrze. W budynku są tylko trzy sąsiadujące mieszkania a budynek oddalony jest od Wału Miedzeszyńskiego, co gwarantuje ciszę i spokój.Mieszkanie jest dwustronne. Okna salonu, balkonowe i kuc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2007
15867004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Duża Loggia | 3 Łazienki | Miejsce postojowe| 27333059 15867004 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość oferuje dostęp do prywatnej strefy rekreacyjnej obejmującej basen, jacuzzi, saunę, kort tenisowy, boisko do koszy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 480 000 PLN (14 850 zł/m2)

3
3
167 m2
2000
15876695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27548202 15876695 62 metrowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2000 roku, oferuje przemyślany rozkład pom...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

868 000 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
62 m2
2000