• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 862

15502420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19977780 15502420 Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe.Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence.Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki Fabryki Norblina.Podział powierzchni:pokój 29 m2;pokój 12 m2WC,B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15872161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 2 pokoje w zielonej części Mokotowa 27486347 15872161 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Mokotowa na prestiżowym osiedlu Green Mokotów. Nieruchomość wyr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (29 703 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15881065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
5 pokoi | Ochota | Park Szczęśliwicki 27622230 15881065 Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie Ochota - Włodarzewska 55G blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej 55G na warszawskiej Ochocie - w jed...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (63 zł/m2)

5
2
127 m2
2000
15850493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | po remoncie | dwustronne | jasne 26997919 15850493 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie 57,49 m² balkon możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 złm²Powierzchnia: 57,49 m²Liczba pokoi: 3Piętro: 8Budynek: blok z windąOpis nieruchomośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 772 zł/m2)

3
1
57 m2
1978
15885709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Mokotowa 27738506 15885709 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwupoziomowy układ• przestrzeń po podłodze ok. 120 m²• jasne, dwustronne ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (15 357 zł/m2)

4
-
84 m2
1992
15866646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27322127 15866646 3 pokoje balkon dwustronne zielona Ochota duży potencjałZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m², położonego na kameralnym osiedlu Jadwisin przy al. Dwudziestolatków.To idealna propozycja ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
48 m2
1971
15850990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27011143 15850990 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 m² Białołęka Tarchomin Balkon Klimatyzacja GarażNa wynajem eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku na warszawskim Tarchominie (Białołęk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (92 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15867873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355114 15867873 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 2 290 000 zł (do negocjacji)Nieruchomość: Proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN (22 900 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15858172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27139986 15858172 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po remoncie z balkonem - ul. Bohdanowicza, Warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 48,3 m² , zlokalizowane przy ul. Bohdanowicza w Warszawie . Lokal przeszedł remon...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (18 104 zł/m2)

2
-
48 m2
2002
15853998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067467 15853998 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m² , zlokalizowane na parterze pięciopiętr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (23 095 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15867875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27355117 15867875 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena: 1 065 000 zł (do negocjacji)Nieruchomość: Proponujemy Państwu piękny unikatowy dwupokojowy apartament. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2007 roku . Całościowo 54 m...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (19 722 zł/m2)

2
-
54 m2
2007
15565253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21451305 15565253 Mieszkanie znajduje się na zadbanym i kameralnym osiedlu na Wawrze. W budynku są tylko trzy sąsiadujące mieszkania a budynek oddalony jest od Wału Miedzeszyńskiego, co gwarantuje ciszę i spokój.Mieszkanie jest dwustronne. Okna salonu, balkonowe i kuc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2007