• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 878

15795710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów | 3 pokoje | garaż | panorama 26102352 15795710 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy.Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku na osiedlu zamkniętym.Na powierzchnię...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 700 PLN (16 824 zł/m2)

3
1
70 m2
2007
15797248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 6. piętro z windą, wysokie pomieszczenia 26140121 15797248 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 82,5 m², położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Warszawy - przy ul. Chmielnej i Żelaznej. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 569 000 PLN (18 904 zł/m2)

3
1
83 m2
1928
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15882153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657874 15882153 PANORAMICZNY WIDOK METRO 5 MIN PO GENERALNYM REMONCIE 9. PIĘTRO CZYM TO MIESZKANIE SIĘ WYRÓŻNIA? panoramiczny widok z okna - przyjemny akcent na co dzień wysoka kondygnacja i otwarta panorama na zieleń i część Mokotowa gruntowny remont (2026) - ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 000 PLN (19 896 zł/m2)

3
1
48 m2
1969
15884103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najem / Koźmiński / Uczelnie / Wisła 27695338 15884103 Oferuję na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Bulwary Praskie. Lokal znajduje się na warszawskiej Pradze, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły oraz terenów zielonych. Bądź pierwszym naje...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (87 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
14858118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 3506345 14858118 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m2 zlokalizowane w apartamentowcu Babka Tower. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Dwustronny, wydzielona część dzienna i prywatna. Wysoka jakość wykończenia wnętrz m.in. płyty wielkoforma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
116 m2
2000
15884313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny,cichy z D.balk.,zielona okol.,metro,C.H. 27699044 15884313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku, położonego w dzielnicy Muranów w Warszawie.Najważniejsze atuty:Zamk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 555 000 PLN (24 297 zł/m2)

3
2
64 m2
2013
15502420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19977780 15502420 Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe.Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence.Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki Fabryki Norblina.Podział powierzchni:pokój 29 m2;pokój 12 m2WC,B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15872161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 2 pokoje w zielonej części Mokotowa 27486347 15872161 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Mokotowa na prestiżowym osiedlu Green Mokotów. Nieruchomość wyr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (29 703 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15881065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
5 pokoi | Ochota | Park Szczęśliwicki 27622230 15881065 Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie Ochota - Włodarzewska 55G blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², zlokalizowany przy ul. Włodarzewskiej 55G na warszawskiej Ochocie - w jed...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (63 zł/m2)

5
2
127 m2
2000
15850493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | po remoncie | dwustronne | jasne 26997919 15850493 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie 57,49 m² balkon możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 złm²Powierzchnia: 57,49 m²Liczba pokoi: 3Piętro: 8Budynek: blok z windąOpis nieruchomośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 772 zł/m2)

3
1
57 m2
1978
15885709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Mokotowa 27738506 15885709 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwupoziomowy układ• przestrzeń po podłodze ok. 120 m²• jasne, dwustronne ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (15 357 zł/m2)

4
-
84 m2
1992