• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 912

15830600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26675425 15830600 U W A G A !!! Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Grójeckiej – w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych, ustawnych pokoi, każdy o powierzchni ok. 12 m², ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (100 zł/m2)

2
1
33 m2
1955
15844366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26833245 15844366 U W A G A!!! Idealne dla osób szukających komfortu - mieszkanie w zielonym rejonie Sadyby, położone tuż przy malowniczej Bernardyńskiej Wodzie. Bezpośrednie sąsiedztwo natury z kojącym widokiem na wodę i historycznym klimatem Miasta-Ogrodu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (18 545 zł/m2)

2
1
55 m2
2006
15884267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27698390 15884267 Do wynajęcia wyjątkowo estetyczne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 31,35 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 81 na warszawskiej Pradze-Północ. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną zabudową, zadb...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (90 zł/m2)

1
1
31 m2
2025
15779304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 min pieszo do Metra Młynów | Po remoncie | Park 25771035 15779304 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938 roku.Atuty mieszkania: - Wysokie sufity, dzięki czemu mieszkanie wydaje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1938
15827830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633333 15827830 Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,2 m², położone u zbiegu ulic Łuckiej i Wroniej, to idealna propozycja dla tych, którzy pragną komfortu i dogodnej lokalizacji. Nowoczesne i przytulne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 581 zł/m2)

4
1
93 m2
1997
15877648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27575955 15877648 Przed Państwem niezwykła oferta mieszkanie o charakterze apartamentu, które łączy w sobie zalety kameralnej wspólnoty, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz ogromnej przestrzeni magazynowej w środku lokalu.Uwaga: powierzchnia po podłodze 102 m², z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
1
102 m2
2013
15871537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiślany Mokotów | wysoki standard | 3 pokoje 27470388 15871537 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedażnowe, ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Harmonia Mokotów przy Alei Polski Walczącej.Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoki standard, estetykę, najwyższej jakości materiały oraz komfo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 167 000 PLN (25 370 zł/m2)

3
1
46 m2
2025
15844139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821550 15844139 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Warszawskim Ursusie!Nieruchomość jest położona na zamkniętym osiedlu Gawra II w budynku z 2000 roku w przy ul....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 900 PLN (12 902 zł/m2)

3
1
62 m2
2000
15870590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432732 15870590 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Szczegóły pod nr 884-884-151OKAZJA !!! IDEALNA INWESTYCJA W CENTRUM WARSZAWAY !!!Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok w ścisłym Centrum Warszawy. Idealne zarówno na cele mieszkaniowe, i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (21 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1960
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15867608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350131 15867608 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W NASZYM BIURZENa sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, przestronne 3‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wspólna Droga.OPIS NIERUCHOMOŚCIMieszkanie położone jest na 5. piętrze w 11‑piętro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 000 PLN (13 258 zł/m2)

3
1
68.94 m2
1980
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928