• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15626849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22751506 15626849 Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 PLN. Powierzchnia wynosi 80 m² (ok. 24 500 PLN za m²). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku) w prestiżowej dzielnicy Warsza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15888062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27802093 15888062 Żoliborz ul. Rydygiera, umeblowany i wyposażony, przestronny apartament w doskonałej lokalizacji.Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, nowocześnie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Na powierzchni 62 m 2 rozmieszczony jest salon z kuchnią w a...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
62 m2
2014
15627052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22769783 15627052 Atrakcyjnie położone mieszkanie, przekształcone w lokal usługowy w sercu Mokotowa przy al. gen. Sikorskiego, Warszawa-Stegny, o powierzchni 63m2 przygotowanej pod gabinet kosmetyczny, idealny także na inne branże beauty . Cena sprzedaży to 1 320 000 ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (20 317 zł/m2)

2
2
63 m2
2011
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Osiedle Jagiellońska - nowoczesność, komfort i miejski rytm w doskonałym wydaniu Położone na warszawskiej Pradze - Północ przy ul. Jagiellońskiej 55E, Osiedle Jagiellońska to inwestycja stworzona z myślą o osobach, kt&oacut...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15888046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27801018 15888046 Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku z 2000 r. na V piętrze z rozległym balkonem - ciche! jasne i słoneczn...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (66 zł/m2)

1
-
34 m2
2000
15888047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament na Ursusie 27801349 15888047 Apartament 85m2 z tarasem 18 m² i 2 x msc. postojowe - Warszawa, UrsusNa sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni prawie 85 m², położony na trzecim - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. To propozycja dla osób poszukujących ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (15 882 zł/m2)

4
1
85 m2
2019
15872835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jelonki | 2-Pokojowe | Cicha Okolica 27502476 15872835 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 3m²)- Salonu (ok. 12 m²)- Sypialni (ok. 9m²) - Łazi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (17 207 zł/m2)

2
1
29 m2
1980
15823794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26595136 15823794 Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę.Umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD.Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia oddzielona lekkim przepierzeniem. Kuchnia w aneksie. Łazienka z kabiną p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (130 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15817410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591447 15817410 NOWY apartament do wynajmu – Warszawa, Aleje Jerozolimskie 190. Osiedle Dom przy Alejach Dom Development.Apartament o powierzchni: 38 m² + 9 m² zabudowany balkon.Piętro: 2 w budynku 5 piętrowym z windąDo wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane przy A...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (97 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15823795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26594717 15823795 Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę.Umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD.Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia oddzielona lekkim przepierzeniem. Kuchnia w aneksie. Łazienka z kabiną p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (130 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15807541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26368234 15807541 Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Budynek tuż przy Placu Wilsona, minuta do metra. W budynku i najbliższej okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, apteki, poczta, kino. Oprócz metra, przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiają...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (62 zł/m2)

2
1
50 m2
1935