• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 889

15486580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe mieszkanie na parterze, Wola Odolany 19637654 15486580 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Juliana Konstantego Ordona.W skład mieszkania wchodzą:Pokój dzienny (25 m2)Sypialnia (12 m2)Sypialnia II (15 m2)KuchniaŁazienka z oknemKorytarzDoda...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
-
67 m2
1962
15428000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie 18341250 15428000 Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie.Mieszkanie do  remontu i własnej aranżacji.Mieszkanie składa się z:-dwóch osobnych pokoi,-kuchni, -łazienki,-piwnicy.Mieszkanie do częściowego remontu i własnej aranżacji.Mieszkanie znajduje si...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

598 000 PLN (15 333 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15415525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na sprzedaż 18029358 15415525 Hampton Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe położone w sercu Pragi Północ. Mieszkanie zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi, co zapewnia nowym właścicielom wyjątkowy komfort i estetykę.Mieszkanie mieści...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (19 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1956
15323644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie z ogródkiem 15780733 15323644 Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i 3 miejscami parkingowymi na Ursynowie.Teren ogrodzony, monitorowany. W pobliżu plac zabaw dla dzieci. Parking na terenie, jak również miejsce parkingowe dedykowane ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (21 154 zł/m2)

3
1
78 m2
2008
15075022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament 5 pokojowy na wynajem 8958959 15075022 Prezentowany przez nas w tym ogłoszeniu apartament ma powierzchnię 200m2 z 5 pokojami. Apartament jest  elegancki i bardzo ekskluzywny, przy czym spójny z wyglądem całej rezydencji.* W pełni wyposażony, posiada designerskie meble.* Duży taras.* Za ok...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (60 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15882498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27665330 15882498 Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m², położona na Stegnach. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Tramwaj kilkaset metrów od budynku, szybki dojazd do centrum, sklepy, szkoły, punkty usługowe w zasięgu spac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

548 000 PLN (17 677 zł/m2)

1
1
31 m2
1976
15853971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27065362 15853971 Przepiękne mieszkanie o powierzchni 58.1 m², położone na 6. piętrze w budynku z windą przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2022 roku, dzięki czemu nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finans...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 500 zł/m2)

3
1
58 m2
1975
15852252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27026897 15852252 Na sprzedaż ustawna kawalerka położona na zielonym i spokojnym osiedlu na warszawskim Mokotowie przy ul. Nicejskiej.Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ. Duży pokój z wieloma oknami zapewnia świetne doświetlenie wnętrza i poczucie przestrzeni. Od...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

588 000 PLN (18 968 zł/m2)

1
1
31 m2
1978
15885650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27735048 15885650 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Iberyjskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest dobrze rozplanowane, z wyraźnym podziałem ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (15 455 zł/m2)

2
1
44 m2
1973
15852781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27040131 15852781 Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie położone na poddaszu kamienicy przy ul. Elektoralnej jednej z najbardziej charakterystycznych ulic warszawskiego Śródmieścia.To oferta dla osób, które szukają nieruchomości z duszą i potencjałem. Oryginal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (14 463 zł/m2)

4
1
67 m2
1956
15785686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25888988 15785686 Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na rynku, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a tak...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
26 m2
1932
15880942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27617217 15880942 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum. W sąsiedztwie dwa wyjątkowe parki: urokliwy Park Sielecki i Łazienki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (20 867 zł/m2)

2
-
45 m2
2026