• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 889

15880942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27617217 15880942 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Wygodne, dobrze rozplanowane 2 pokojowe mieszkanie 45m2, w nowej inwestycji renomowanego dewelopera Effage Immobilier - Sielce - Dolny Mokotów, blisko Centrum. W sąsiedztwie dwa wyjątkowe parki: urokliwy Park Sielecki i Łazienki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (20 867 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15888136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803181 15888136 Wyjątkowe kameralne osiedle nowoczesnych apartamentowców przy ul. Kolskiej 9-11, visa-vi CH Klif, w pobliżu CH Arkadia. Osiedle ogrodzone i strzeżone 24h, położone w zacisznej, pełnej zieleni enklawie tuż przy Centrum. Mieszkanie 2 pokojowe o ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (68 zł/m2)

2
-
47 m2
2017
15818667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649689 15818667 Mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: trzy niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, loggia. Do mieszkania przynależy równie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

706 000 PLN (15 689 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15851814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27020868 15851814 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 35 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, indywidualny węzeł cieplny, po rem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (16 887 zł/m2)

2
-
53 m2
1953
15633818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22902256 15633818 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZ PROWIZJI Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w apartamentowcu + garaż przy ul. Przasnyskiej, okolice CH Arkadia.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni z dużą szafą,- łazie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 650 PLN (73 zł/m2)

2
-
50 m2
2017
15849930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982927 15849930 Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 PLN. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ul. Dzikich Jabłoni, w kameralnej, 2-piętrowej zabudowie osiedla Jaś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 095 000 PLN (32 231 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15626849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22751506 15626849 Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 PLN. Powierzchnia wynosi 80 m² (ok. 24 500 PLN za m²). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku) w prestiżowej dzielnicy Warsza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15888062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27802093 15888062 Żoliborz ul. Rydygiera, umeblowany i wyposażony, przestronny apartament w doskonałej lokalizacji.Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, nowocześnie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Na powierzchni 62 m 2 rozmieszczony jest salon z kuchnią w a...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
62 m2
2014
15627052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22769783 15627052 Atrakcyjnie położone mieszkanie, przekształcone w lokal usługowy w sercu Mokotowa przy al. gen. Sikorskiego, Warszawa-Stegny, o powierzchni 63m2 przygotowanej pod gabinet kosmetyczny, idealny także na inne branże beauty . Cena sprzedaży to 1 320 000 ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (20 317 zł/m2)

2
2
63 m2
2011
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Osiedle Jagiellońska - nowoczesność, komfort i miejski rytm w doskonałym wydaniu Położone na warszawskiej Pradze - Północ przy ul. Jagiellońskiej 55E, Osiedle Jagiellońska to inwestycja stworzona z myślą o osobach, kt&oacut...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024