• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 887

15888039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27800763 15888039 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 m² z oddzielną kuchnią świetna lokalizacja i dużo zieleniOferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1977 roku, wykonanym w techn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

805 000 PLN (14 123 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15882257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27659103 15882257 Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na Woli ul. Danuty Siedzikówny.Mieszkanie jest świeżo po remoncie, odmalowane ściany, wycyklinowane podłogi. Położone jest na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku bez windy. Budynek usytuowany przy cich...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (62 zł/m2)

3
1
50 m2
1956
15849949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26983118 15849949 Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 52 m2 w budynku apartamentowym Triton Park przy ul. Grójeckiej.Triton Park to osiedle apartamentowo-usługowe położone w prestiżowej części Ochoty w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. To idealne miejsc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (71 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989
15876559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27539396 15876559 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami spacerowymi, placem zabaw i wewnętrznym dziedzińcem z licznymi nasadzeniami. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (13 585 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15666166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23584752 15666166 2 pokojowe, 42,5m², usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia.Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofala, pralka), gotowe do...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 262 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15686281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mirów | Niezależne 3 Pokoje | Założona KW 23939805 15686281 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Woli - ul. Ogrodowa Idealne dla rodziny lub inwestora!W ofercie biura nieruchomości Pepper House prezentujemy Państwu funkcjonalne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m², zlokalizowane w sercu jednej...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

924 150 PLN (16 213 zł/m2)

3
2
57 m2
1974
15886035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Z ogródkiem 3 pokoje Zawady 27746291 15886035 RS Real Estate prezentuje piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na wilanowskich Zawadach.Apartamentowiec z 2015 roku na kameralnym, zamknietym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z częścią jadalną oraz wyjściem na taras i 140 m ogr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (75 zł/m2)

3
1
95 m2
2015
15887824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795456 15887824 Apartament 80 m² z tarasem i ogródkiem 38 mkw. 3 pokoje Osiedle Hubertus MokotówNa sprzedaż bardzo atrakcyjny 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 mkw., położony na zamkniętym Osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie.Mieszkanie ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 704 000 PLN (21 570 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15886653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27763585 15886653 Wyjątkowy apartament w budynku Meridian, położony na 7 piętrze - z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.Według planów dewelopera mieszkanie zostało zaprojektowane:salon 58 mkw. - z wyjściem na loggię 14 mkw. Kuchnia 25 mkw.sypialnia 15 mkw. z łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 940 000 PLN (16 994 zł/m2)

6
3
173 m2
2007
15760044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25349590 15760044 Przedmiotem wynajmu jest przestronny, cichy 20 mkw. pokój z balkonem w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 20 metrowy pokój, znajdujący się w...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
20 m2
1977
15375990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17129408 15375990 Polecamy ten dwustronny, luksusowy i cichy 3-pokojowy apartament na wynajem w prestiżowej i reprezentacyjnej części Mokotowa, w otoczeniu ambasad, placówek rządowych, Łazienek Królewskich i Parku Morskie Oko, z windą i 1 miejscem postojowym w cenie (...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (96 zł/m2)

3
1
125 m2
2008