• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 179

15555060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087764 15555060 Do wynajęcia moduł biurowy 195 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 267 PLN (68 zł/m2)

8
-
195 m2
2000
15524058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20478197 15524058 BIURO W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 14,3 m.kw. . Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszaw...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 PLN (76 zł/m2)

11
-
14.3 m2
1876
15514418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20225000 15514418 Do wynajęcia biuro 550 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (60 zł/m2)

12
-
550 m2
1999
15501879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19962495 15501879 Moduł biurowy - 5 pokojowy W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 89 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokali...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 278 PLN (71 zł/m2)

5
-
89 m2
-
15501882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19962493 15501882 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 97 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście ).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja.-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych -Ara...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 790 PLN (70 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15425652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18285310 15425652 BIURO 2 pokojowe W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 32 m.kw. ( 2 pokoje). 1 pokój - 18,1 m.kw.2 pokój - 13,7 m.kw. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 418 PLN (76 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15413424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991413 15413424 Do wynajęcia biuro 656 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 048 PLN (58 zł/m2)

11
-
656 m2
-
15413378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991409 15413378 Do wynajęcia biuro 142 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 236 PLN (58 zł/m2)

5
-
142 m2
-
15413420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991406 15413420 Do wynajęcia biuro 75 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (60 zł/m2)

3
-
75 m2
2000
15413383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17991401 15413383 Do wynajęcia lokal 170 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. .Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najm...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 860 PLN (58 zł/m2)

6
-
170 m2
1999
15402485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17742033 15402485 Do wynajęcia samodzielny moduł z własną kuchnią i toaletą w centrum Warszawy - 320 m2 (Śródmieście - metro centrum).Jest możliwość prowadzenie HOSTELU .Ilość pomieszczeń: 7 plus duże pomieszczenie z możliwością podziału .V PIĘTRO. Winda Budynek ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 400 PLN (45 zł/m2)

8
-
320 m2
-
15394718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17580834 15394718 Lokal biurowy 134 m.kw. w Kamienicy w centrum Warszawy !!! Doskonała, prestiżowa lokalizacja w wyjątkowej kamienicy.- 6 pokoi,- kuchnia,- 2 x WCłazienka.Lokal biurowy w idealnym stanie technicznym.Cena 10500,+1900 opłaty administracyjne.Do ceny nale...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (78 zł/m2)

6
-
134 m2
-