• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 179

15387907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17421636 15387907 Do wynajęcia moduł biurowy 204 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 879 PLN (68 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15364830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16892842 15364830 Do sprzedania lokal użytkowy zlokalizowany w Warszawie w okolicy ulicy Jana Pawła i Solidarności w ciągu lokali handlowych.Powierzchnia lokalu wynosi 140 metrów kwadratowych.Z całości zostały wydzielone dwa odrębne lokale o powierzchni 82 i 58 metry ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
140 m2
-
15341307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16284369 15341307 Lokal biurowy w centrum Warszawy.DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: 76 m.kw. - oddzielny moduł 3 pokojowy Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 70 zł m2 netto + 28,5 zł m2 eksploata...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 325 PLN (70 zł/m2)

3
-
76.08 m2
-
15311547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15477717 15311547 Do wynajęcia lokal 1 pokojowy w centrum Warszawy - 21 m2 (Śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety . Cena najmu 70 zł m2 netto + 29 zł m2 eksploatacja . Cena obejmuje: koszty ogrzewa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 PLN (70 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15268573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14294959 15268573 Do wynajęcia moduł biurowy 100 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 803 PLN (68 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15268565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14294958 15268565 Do wynajęcia lokal biurowy 2 pokojowy 36 m.kw. m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). Pokoje przechodnie.W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 449 PLN (68 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15232356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13404518 15232356 Lokal w centrum Warszawy !!!• Lokal położony jest na poziomie -1• Powierzchnia lokalu 299 m².Mozliwość powiększenia.• Atrakcyjna ekspozycja lokalu• Lokalizacja wśród prestiżowych lokali• Lokal przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność handlową,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 920 PLN (80 zł/m2)

11
-
299 m2
-
15125172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419339 15125172 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,70m2. Lokal położony na 5 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 472 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.7 m2
1980
15014931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6874431 15014931 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 73,5 m2 w centrum Warszawy- 4 pokoje.Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja.-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych -Aranża...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 777 PLN (65 zł/m2)

3
-
73.5 m2
-
14983002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6059414 14983002 Lokal biurowy 300 m.kw. - ok. 16 pomieszczeń w przedwojennej odrestaurowanej kamienica oferującej ok.3500 m2 powierzchni użytkowej do wynajęcia o wysokim standardziewykończenia. Do dyspozycji najemców są naziemne miejsca parkingowe. Metraż typowego p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 835 PLN (76 zł/m2)

12
-
300 m2
-
14933302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5030357 14933302 Do sprzedania kompleks budynków (bliźniak + wolnostojący + garaż).Pierwszy segment składa się z 3 poziomów:Parter:- salon - 25 m2- kuchnia - 12 m2- korytarz - 9 m2- pomieszczenie gospodarcze - 9 m2- wc - 2 m2Salon wyłożony klepką dębową, zaś kuchnia ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 000 PLN (6 284 zł/m2)

1
-
366 m2
-
14933283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5030322 14933283 Warunki najmu w skrócie:Czynsz 65,92 złm2m-c Kaucja w kwocie 2-miesięcznego czynszu brutto.Miejsce parkingowe 185,00 złm2m-c Dostęp do budynku i ochrona 247.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektroniczneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 PLN (66 zł/m2)

11
-
39 m2
-