• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 179

15618810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574011 15618810 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 30 zł m2 eksplo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (60 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15618811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574007 15618811 Do wynajęcia lokal biurowy 95 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 PLN (50 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15577671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21706129 15577671 Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; ,, Stacja Wawer wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej Warszawa - WawerHotelPensjonatSiedziba Firmy: o powierzchni użytkowej 649 m², 12 pokoi, kilka łazienek i innych ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

12
-
700 m2
1908
15573565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609679 15573565 Do wynajęcia biuro o powierzchni 33,30m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 259 PLN (68 zł/m2)

11
-
33.3 m2
1980
15555063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087768 15555063 Do wynajęcia lokal biurowy 134 m.kw. M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus ane...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 380 PLN (70 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15529165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20582068 15529165 Do wynajęcia lokal biurowy 1137 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 590 PLN (70 zł/m2)

12
-
1137 m2
-
15618823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574010 15618823 Do wynajęcia 7 pokojowy lokal biurowy 195 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 750 PLN (50 zł/m2)

7
-
195 m2
-
15618825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574009 15618825 Do wynajęcia 5 pokojowy lokal biurowy 131 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 860 PLN (60 zł/m2)

7
-
131 m2
-
15573603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609729 15573603 Do wynajęcia biuro o powierzchni 22,90 m2. Lokal położony na 4 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 553 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.9 m2
1980
15573581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609680 15573581 Do wynajęcia biuro o powierzchni 19,80 m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 343 PLN (68 zł/m2)

11
-
19.8 m2
1980
15573578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609676 15573578 Do wynajęcia biuro o powierzchni 35,40 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 402 PLN (68 zł/m2)

11
-
35.4 m2
1980
15572633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21591469 15572633 Do wynajęcia biuro o powierzchni 29,90m2. Lokal położony na 2 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 029 PLN (68 zł/m2)

11
-
29.9 m2
1980