• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 179

15594470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22052496 15594470 Do wynajęcia lokal - 24,5 m.kw. w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).V PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 28,5 zł m2 eksploatacja . Cena ob...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 PLN (60 zł/m2)

1
-
24.5 m2
-
15573605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609731 15573605 Do wynajęcia biuro o powierzchni 22,60 m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 533 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.6 m2
1980
15573593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609722 15573593 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,30 m2. Lokal położony na 4 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 445 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.3 m2
1980
15573590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609677 15573590 Do wynajęcia biuro o powierzchni 44,70 m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 033 PLN (68 zł/m2)

11
-
44.7 m2
1980
15555072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087767 15555072 Do wynajęcia lokal biurowy 185 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 875 PLN (75 zł/m2)

8
-
185 m2
-
15555069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087766 15555069 Do wynajęcia moduł biurowy 29 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 973 PLN (68 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15529166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20582067 15529166 Do wynajęcia biuro 1270 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Całe piętro do dyspozycji wyłącznej dla Najemcy.Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 200 PLN (60 zł/m2)

12
-
1270 m2
-
15484802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 19598458 15484802 Lokal parterowy z dużą salą i zapleczem o łącznej powierzchni 128m2 usytuowany w centrum Warszawy .Doskonałe, widoczne miejsce. Duże witryny. Lokal bardzo ekspozycyjny, przystosowany do prowadzenia gastronomii. Wentylacja, przydział mocy, zgoda na sp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 200 PLN (150 zł/m2)

5
-
128 m2
-
15645994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23211950 15645994 Do wynajęcia 4 pokojowy lokal biurowy 120 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (60 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15618810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574011 15618810 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 30 zł m2 eksplo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (60 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15618811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574007 15618811 Do wynajęcia lokal biurowy 95 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 PLN (50 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15577671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21706129 15577671 Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; ,, Stacja Wawer wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej Warszawa - WawerHotelPensjonatSiedziba Firmy: o powierzchni użytkowej 649 m², 12 pokoi, kilka łazienek i innych ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

12
-
700 m2
1908