• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 179

15848090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26932975 15848090 Moduł biurowy 168 m.kw. w centrum Warszawy .8 pokoi.Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o ok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 256 PLN (67 zł/m2)

8
-
168 m2
-
15813660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26563214 15813660 Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość na Bemowie w Warszawie Na działce usytuowane się 2 budynki: biurowo-magazynowy oraz biurowo-mieszkalny. Budynek biurowo-magazynowy (ul. Połczyńska 93) posiada powierzchnię użytkową 627 m2.Budynek b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 000 PLN (8 141 zł/m2)

1
-
2334 m2
1996
15628067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22798716 15628067 Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (SISHA) !!!Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodobowego funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 990 PLN (65 zł/m2)

7
-
446 m2
-
15618815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574012 15618815 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 233 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).9 pokoi. Możliwość powiększenia do 321 m.kw. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (60 zł/m2)

9
-
233.4 m2
-
15583811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21854740 15583811 Lokal biurowy 164,73 m.kw. w Centrum Warszawy .LOKALIZACJAKamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy (koło Placu Trzech Krzyży) Położenie obiektu gwarantuje szybki dostęp do wszelki...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

7
-
164.73 m2
-
15573600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609723 15573600 Do wynajęcia biuro o powierzchni 19,70 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 336 PLN (68 zł/m2)

11
-
19.7 m2
1980
15573582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609678 15573582 Do wynajęcia biuro o powierzchni 20,60m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 397 PLN (68 zł/m2)

11
-
20.6 m2
1980
15524059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20478196 15524059 Do wynajęcia moduł biurowy 183 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 451 PLN (68 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15427333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 18324302 15427333 Lokal 91 m.kw. w centrum Warszawy !Przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność handlową, usługową, rozrywkową oraz gastronomiczną.Wejście do lokalu jest z poziomu chodnikaLokal posiada duże witrynyBrak wspólnoty mieszkaniowejMożliwość całodoboweg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (219 zł/m2)

11
-
91 m2
-
15425679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18285311 15425679 Moduł biurowy - 5 pokojowy W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokali...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 107 PLN (78 zł/m2)

6
-
91 m2
-
15643477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23138389 15643477 Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru elektronicznego oraz funkcjonariuszy ochrony. Zapewniony najemcom dostęp do lokalu przez 24 godziny na dobę i przez wszystkie 365 dni w roku.Ze względu na lokalizacje, is...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 037 PLN (73 zł/m2)

11
-
110.84 m2
-
15594472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22052491 15594472 Do wynajęcia lokal 3 pokojowy - 85,5 m.kw. w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).V PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł m2 netto + 28,5 zł m2 eksploatacj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 557 PLN (65 zł/m2)

3
-
85.5 m2
-