• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 950

15878714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27596222 15878714 Kawalerka z oddzielną kuchnią na wynajem - Górny MokotówDo wynajęcia przytulna kawalerka położona na 3. piętrze w kamienicy z lat 50., zlokalizowanej na Górnym Mokotowie. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących spokojną okolicę i świetną ko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
1950
15611004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki apartament 3-pokojowy – ul. Krochmalna 22419830 15611004 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy.Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:• Salonu• Aneksu kuchennego• Sypialni• Drugiej sypialni ga...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 600 PLN (127 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
12354776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala/magazyn blisko centrum 21806246 12354776 UWAGA!!!Dwie, połączone ze sobą, hale produkcyjno-magazynowe z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 1800 m2 (2 x 900 m2). Istnieje możliwość najmu mniejszej powierzchni,Alarm. Okablowanie: monitoring i telefon. Podliczniki na wodę i prąd. ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 300 PLN (17 zł/m2)

11
-
900 m2
-
14249512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie handlowo - usługowe na wynajem 5167 14249512 UWAGA!!!Budynek o przeznaczeniu handlowym z nastawieniem na utworzenie lokalnego centrum handlu z wyposażeniem mieszkań i domów, oczywiście nie wyłączając innego rodzaju działalności. Oferowana powierzchnia to 764,0 m2 znajdująca się na parterze z dw...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

29 032 PLN (38 zł/m2)

11
-
764 m2
-
11553255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokal biurowy/usługowy 35 m2 w centrum 4494 11553255 UWAGA!!!!Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 25,0 m2 na drugim piętrze w dwupiętrowym zabytkowym budynku w ścisłym centrum miasta. Bardzo korzystna lokalizacja.Lokal składa się z jednego pokoju z oddzielonym ścianką działową mie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
-
25 m2
1918
10631388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
POWIERZCHNIE HANDLOWO - USŁUGOWE 4401 10631388 UWAGA!!!Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowa znajdująca się na drugim piętrze z windą towarowąBudynek o przeznaczeniu handlowym z nastawieniem na utworzenie lokalnego centrum handlu, wyposażeniem mieszkań i domów, oczywiście nie wyłączając inn...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

14 950 PLN (25 zł/m2)

11
-
598 m2
-
15790922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
116-metrowe mieszkanie z widokiem na zieleń. 25980967 15790922 Oferujemy do wynajęcia niezwykle przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 116m2, z dwoma balkonami i jednym lub dwoma podziemnymi miejscami postojowymi.Mieszkanie składa się z trzech pokoi, czyli dwóch przestronnych sypialni oraz otwartego i...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (42 zł/m2)

3
1
116 m2
2000
15886035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży ogród, 2 mca garażowe, Zawady 27746291 15886035 RS Real Estate prezentuje piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na wilanowskich Zawadach.Apartamentowiec z 2015 roku na kameralnym, zamknietym osiedlu.Mieszkanie składa się z:- salonu z częścią jadalną oraz wyjściem na taras i 140 m ogr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (75 zł/m2)

3
1
95 m2
2015
15854258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Plac Zawiszy / Oddzielna kuchnia / Duży balkon 27072493 15854258 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej.Na powierzchnię składają się:- Pokój dzienny.- Łazienka z prys...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (56 zł/m2)

1
1
48 m2
1918
15878233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum | ciche | przestronne | bulwary | okazja 27591331 15878233 Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy przy ulicy Tamka 1A. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska!Na po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
1950
15686790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stacji metra Politechnika | Wejście z ulicy 23950775 15686790 Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy parterowy o powierzchni 50 m2, mieszczący się niedaleko politechniki warszawskiej, mieszczący się na ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego.Atuty:Lokalizacja - jedna z najbardziej tętniących życiem lokaliz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (120 zł/m2)

1
-
50 m2
1956
15873997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517888 15873997 Lokal biurowy do wynajęcia świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły lokalu: Powierzchnia: 33 m² (biurowa) 2 piętro + winda Oddzielne, ogólnodostępne WC oraz pomieszczenie socjalne Duże okna z wid...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 533 PLN (46 zł/m2)

11
-
33 m2
2014